Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşları Kurban Bayramı nedeni ile erken alınacak mı?

ezdemir

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
kurban bayramını nedeni ile aralık maaşları erken ödenirmi bilgisi olan bilgilendirsin.

memurlar içinse ödenmez diye düşünüyorum çünkü kasımın 5 i bayram 15 ine çok var ödenirsede çooook iyi olur;)

en az 1 ay 1 gün var bayram ile 2022 aralık maaşı arasında. Dolayısıyla ödenmez tam anlamıyla olmuyacak duaya amin demek bu.

arkadaşlar bu ptt kart için müracattmı gerekiyor ?

2 nüfus kağıdı fotokopisi + nüfus kağıdın ile başvuracaksın ptt merkezine. Ama ptt kart aldıktan sonra bir memur ptt kart olmadan çekemezsin diyor diğer memur çekebilirsin diyor tam bilen varsa yazsın lütfen_?

Loris;

ne yalan söyleyim anlamadım :)

2 nüfus kağıdı fotokopisi ? demişsin - Kimlik Fotokopisimi bu nedir?

bir memur ptt kart olmadan çekemezsin diyor diğer memur çekebilirsin - Aldıktan Sonra Çekemeyecekmiyim ?

ayrıntılı şekilde yazarsan iyi olur:eek:

nüfus cüzdanının aslı + nüfus cüzdanı 2 adet arkalı önlü fotokopisi ile başvuracaksın. Ptt kart olmadan biri diyor çekebilirsin diğeri diyor çemezsin ama çekebiliriz ya onu dert etme tam bilmiyorum ben de..

Loris;

teşekkürler .

Lütfen alıntı yaparak teşekkür etmek yerine nick anarak teşekkür ediniz...

Memurlar Maaşlarını Kurban bayramından önce avanslı olarak alacaklarmış? Hani Bize?

Evet arkadaşlar memurlar maaşlarını avanslı bir şekilde kurban bayramından önce alacaklarmış. Kurban bayramında biz ne yapacaz? 2022 maaşları bayramdan 1 ay sonra ödecenek. Reva mı bu?

Loris bence bu kadar takma kafana.. erken alanın maaşı çabuk biter.. gelecek maaş günü çok uzun gelir.

Doğru söylüyorsun ondan sonra beklemesi çok zor oluyor zaten 1 ay önceden verirlerse bi dahaki mart ayınınkini 4 ay bekleyeceğiz.

2022 bayramdan önce ödenirmi

Merhaba arkadaşlar engelli maaşları bayramdan önce ödenecekmi acaba bilgisi olan varmı gerçi daha 1 ay var ama ben kuyuya bir taş atayım bakayım belki çıkaran olur :)

bu ptt kart mevzusu nedir arkadaşlar. o kartı alınca bankamatikten para çeker gibi maaşımızımı çekeceğiz

arkadaşlar ben ptt ye gittim ve son 3 gündür takip ediyorum maaş ile ilgili yazı gelmemiş yani maaşlar ödenmiyecek

Üst Alt