Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maaşlarının aylık olması ile ilgili bir şey var mı? [Soru]

efe can

Üye
Konular
94
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar bi ara böyle bir söylenti vardı geçen bi arkadaştan daha duydum maliye bakanının bu yönde bi açıklaması olduğunu yılbaşından itibaren aylık olacağını söyledi
konuda bilgisi olan varmı??

böyle bir şey duymadım ama aylık olursa her ay 261 ytl alırız. Bu da çok iyi olur kanaatindeyim. Şimdiki 3 aylık 785 ytl ordan hesapladım.

aylık olması söz konusu degil hiç bir kurumdan böyle bir açıklama yapılmadı ve maaşlar 3 aylık şeklinde verilecek.
duyumlar asılsızdır.

efe can kardeşim merhaba bildigim kadarıyla sende sakatlık oranın yükseldiginden dolayı maaşını yükselttirdin ödeme emri eline geldimi toplu paranı aldınmı ve bir sorum daha olacak sakatlık maaşını ne kadar olaarak aldın ben ödeme emri elimde olamsına ragmen 1 haftadır paramı alamıyorum ve sakatlık oranım yükseldinden dolayıda maaşımı 785 olarak almam gerekti ama bana ödenen 520 ytl bu ne iş bir bilgin varsa beni aydınlatırsan sevinirm

ewt ödeme emri geldi 260ytl toplu para aldım geçtiğimiz haftalarda
ama henüz maaşı alamadım miktarı bilemiyorum

Üst Alt