Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 maşı evraklarımı kurulun Ankara' ya göndermeme gibi yetkisi var mı?

muntada al ansar

Aktif Üye
Konular
51
Reaksiyonlar
2
2022 maaşı alabilmek için kaymakamlığın istediği tüm belgeleri bugün teslim ettim fakat mal müdürlüğünde çalışan memur diyorki kurul toplanacak orda karar verilecek sgk gönderilip gönderilmeyeceğini raporumda 2022yasasından faydalanabilir diyor acaba kaymakamlık kurulunda sgk ya evrakları gönderilmez diye bi cevap çıkarmı bu iş kaymakamlıkğın elindemi kurulun raporum olduğu halde ankaraya göndermeme diye bir yetkisi varmı bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

evet doğru yerel heyet araştırıp karar veriyor olumlu olursa ankara ya gönderiyor normal prösedür bu bildiğim kadarıyla

Sağlık raporu veya gelir beyanı konusunda tereddütleri varsa evet, yerel görevliler başvuruyu sgk'ya göndermeden reddedebilir.
Reddederlerse, itiraz hakkınız olur. Şimdiden bunları düşünmeyin...

selam

allah razı olsun oturan boğa hemen hemen herkesen sorusuna cevap yazıyorsun çok teşekkür ederim

2022 değerlendirme kurulu; kaymakam başkanlığında, kaymakamlık yazı işleri müdürü, mal müdürü, ilçe mem müdür, tarım ilçe müdürü, sağlık grup başkanı, ilçe müftüsü, ilçe emniyet amiri, SYD Vakfı başkanı, yeşil kart komisyonu (sağlık grup başkanı karar verme yetkilisi) bu saydığım kişilerden oluşuyo karar heyeti.

Haftada belirlenen bir günde toplanılır ve yeşil kart istekleri 2022 istekleri değerlendirilir, eğer sizin 2022 den faylanmanıza mani her hangi bir durum söz konusu değilse hiç endişe etmeyin evrağınız en kısa sürede mutlaka Ankara'ya gönderilir . .

selamlar

benim raporum%52 olduğu için benden işkur kaydı istediler gittim işkura kayıt yaptırmaya dedimki 2022 yasa önemli değil acaba bana göre iş çıkarmı orada kayıt yapan memur aynen şöle dedi abi bizden sana iş çıkmaz sen hem belden ameliyatlısın 8 tane platin var hemde piskolojik sorunların var bizden sana iş çıkmaz dedi bize genelde ağır iş için müracat ediyor işverenler hayret ettim ya bu arada eski hükümlü olan varsa 29 şubata kadar işçi bulma kurumuna müracat etsinler tarım il müdürlükleri eski hükümlülere kadro açmış ama ayın 29unda bitiyor başvuru biz bişeyden yararlanamıyoruz bari yararlanabilecek arkadaşlar gitsin yararlansın selamlar

2022 maşı

2022 maşı evrak takibini yapabilmek için bi internet adresi varmı yazarsanız sevinirim

sayın oturanboğa yardımlarınız için çok teşekkür ederim birgün sizle tanışmak görüşmek isterim saygılar

üstad bu sayfa açmıyor niye olabilir acaba
benim pcde mi bi sorun var yoksa sayfadamı acaba bu sayfayı açanlar varmı saygılar

selamlar

bazı arkadaşların özürlülük maşı konusunda ara karar yazıldığını okuyorum bu konu ne demektir acaba benimde başıma gelirse ne yapmam gerekir önceden bileyimki sonra sıkıntıya düşmeyeyim gerçi benim 1 yılda çıkardığım il sağlık müdürlüğünüe yaplıan itirazla 3. ve son raporum acaba banada ara karar diye bi yazı yazarlarmı cevap veren olursa sevinirim

Üst Alt