Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 özürlü maaşımın kesilmesi için nereye ve nasıl başvurmalıyım?

cherry06

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar, işe girdim için özürlü maaşımı kestirmek istiyorum. ama nereye ve nasıl başvuracağımı bilmiyorum. dilekceyle mi başvurmam gerekıor? bana bir dilekce örneği yazarsanız sevinirim.. bir de hangi adrese göndereceğimi söylerseniz...

sanırım cok şeyler istedim?
şimdiden teşekkürler.

SGK PRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'ne

.. kayıt numarası ile 2022 sayılı yasa çerçevesinde aylık almaktayım. Sigortalı olarak çalışmaya başladığım için almış olduğum aylığın kesilmesini arz ederim

adın soyadın
TC kimlik numaran
adresin
telefon numaran

Dilekçeyi göndereceğin adres:

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu
Tuna Cad. No: 7 Kızılay - Ankara

saol arkadaşım cok teşekkür ederim böle yazıp postalasam kesilir değilmi?

ya arkadaşım bir şey daha sormam gerekıo bu kayıt numarasını nerden bulabilirz bir yerde yazıyormu birde peki ben işten cıkarsam tekrar rapor cıkarmam mı gerekıyor yoksa dilekceylemi maaşın bağlanmasını istiyoruz...

Arkadaşımızın kayıt no dediği 2022 aylığına ait sicil numaran eğer sicil numaranı bilmiyorsan http://emek.emekli.gov.tr/Yaslilar/ linkine tıkla tc kimlik numaranı yazıp sicil numaranı öğrenebilirsin

Üst Alt