Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 ve bakıcılık başvuruları ne kadar sürede sonuçlanıyor?

besalti20

Aktif Üye
Konular
295
Reaksiyonlar
12
2022 ve bakıcılık başvuruları ne kadar sürede sonuçlanıyor?
15'ıncı ay oldu trafık kazası sonucu omurılık felclısı oldum. 22 yasandayım. Nasıl olacak kac gunde acıklanıyor bununla ılgılı bılgılendırırsenız sevınırım

2022 15 ay olmuşsa çok yakında sonuçlanır. sgk ankara ya tlf edip tc no su ile takip edebilirsin. Bakım ücreti için müracaatta bulunduğun ildeki soyal hizmetlere kısa aralıklarla sor ildeki başvuru yoğunluğa ve memur sayısına göre 2 3 ay alabilir ayrıca yaz dönemi memurların yıllık izin kullanmaları işleri biraz daha azaltıyor. Ayrıca 2022 de sorun yok maaş birikir ama bakım maaşı birikmez.

maaş...

2022sakatlık maasına basvurdum ve maliyeye dosya gelmış maliyeden sonra nereye ne kadar sure ıcınde gıdecek.?ne zaman sonuc alırım aylar oldu..

KAYIT BULUNAMADI DIYOR HALA.ne demek

bulundugun il ilçe malıye mı ?
eger daha orda ıse, onlar uygun ıse dosyanı onaylamak ıcın valılıge gönderır, valıklık onaylarsa malıye gerı gönderır, malıye de bu sefer ank ya gönderır. ank dan da baglanması 1 yılı bulur, ssk nın sıtesınde dosyanın görunmeye başlaması işlemde vb., 8 ay sonra falan görunmeye başlar, ordan takıp edersın. oke

verdıgınız bılgı ıcın teşekurler cok sagolun..

3 ay sonra denildi ama hala yok..?

2022 maasına basvurdum.Banka'dan hesap actırmamızı soylemıslerdı actık.
eve gelen memurlar da 3 ay sonra o hessap'tan bakabılırsınız denıldı.
Eylül ay'ında gelmıslerdı aralıkta baktım.Ama hala yatmamıs Onu nasıl nerden takıp edebılırız.ayın bırınde falan paranın yatma durumu olacak.Sizce ne yapmalıyım.?

Üst Alt