Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 ve bakıcılık maaşı için babamın üstüne olan gayrımenkuller sorun yaratır mı?

besalti20

Aktif Üye
Konular
295
Reaksiyonlar
12
Ben 15 ay oldu trafık kazası sonucu omurılık felclısı oldum..2022 ıcın basvurdum bakıcılık ıcın basvurdum.%80 raporum var..babam abım uzerıne menkul,gayrı menkul seyler cıkıyor.bunların bana hıc bır etkısı yok yanı faydası yok.
bunlar 2022 yada bakıcılık ıcın engel olur mu sızce..

teşekur ederım ilgınız ıcın.

HeMeN HeMeN HeRKeS ALiYoR

(BABAMIN SSK'SINDAN YARARLANIYORUM)Defalardır raporları hazırlyıp teslim ediyorum 2022 maaşı ıcın.Ama her defasında babamın uzerınde menkul,gayrı menkul'lar bahane edılerek red edılıyor 22 yasında unıversıte ogrencısıydım...Trafık kazası sonucu t5 omurilik felclısı oldum.2022 maasını baglamaları gerekmezmı.?ne yapmamı önerırsınız...?

Hangi kurum yardım eder.

Fırat üni. teknik eğitim fakültesi.metal öğrentmenliği bölümünde okuyordum. 08.04.2008 tarihinde geçirdiğim trafık kazası sonucu omurilik felclisi olup tekerlekli sandalyeye mahkum bir felcli olarak hayatta kaldım.

Ancak bu trafik kazası sonrasında, babamın sadece (ssk)sigortasından faydalanıp ve hiç bir maddi destek almadım. Maddi zorluklar sonucu iki defa başvuru yaptığım 2022 özürlülük maaşı için gereklı evraklar ,eksiksiz olarak teslim ederek, fakat her iki defasında da red kararı aldım
halen maddi sıkıntı yonünden çok zor durumdayım ve lutfen gereken yardımının yapılmasını arz ederım...

22 yaşında olduğun için 2022 yi alman lazım bakıcı maaşları için tabi baban geliri sorulur ordaki kriterler belli

evet başvuru yaptım evde bakım aylıgı ıcın onun ıcınde ıkı defa basvuru yaptım Bu ay aldım ılk kez...ama 2022 ıcın ıkı defadır basvuru yapıyorum fakat alamıyorum her ıkı defasındada.

Zaten evde bakım aylığını alıp sonra 2022'Ye başvuran kişilere 2022 maaşı %99 bağlanmıyor... Önce 2022 hak edip sonra evde bakım için başvuruşsa o zman işler daha kolay...

hmm öylemiymiş...bılgınız ıcın teşekurederım Bulent bey cok sagolun...

Üst Alt