Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022 yersiz ödeme diye ceza gelen arkadaşlar, eğer haklıysanız mutlaka dava açın!

canaslan

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
2022 maaşına yersiz ödeme cezası gelen engelli arkadaşlar eğer haklı olduğunuza inanıyorsanız ve kuruma yaptığınız itirazlar olumsuz sonuçlandıysa lütfen dava açın
eğer maddi durumunuz iyi değilse avukat tutmaya barodan ücretsiz avukat talep edin ve dava açın.
Aksi taktirde bağlı bulunduğunuz ilin maliyesi tarafından dava açılacak ve daha sonra icra süresi ve hapis düreci başlayacaktır
bunun için lütfen dava açın ne kadar çok olursak o kadar iyi olur

Ben açtım hala sonuçlanmadı.ayrıca maaşımda bağlanmadı.

kardeş dava açtıktan sonra 2022 maaşına tekrar başvuru mu yaptın

8 ay sonra evrak kayıt takipten baktım maaş aktif hale getirilmis.nasıl olacak bilmiyorum.

Evet Mal müdürlüğüne gittim.hastaneye sevk yaptılar.yeniden rapor aldım.evraklarımı 26.01.2010 da tamamlayıp teslim ettim.

evrak takipte aktif gözüküyorsa bağlanmış o zaman maaşın kardeş,

Bağlanmış olabilir de.acaba borcu tahsil edecekler mi.müracaat tarihinden itibaren birikintiyi verecekler mi onda kuşkularım var.

yersiz ödemeler

2022 maaşından dolayı yersiz ödeme adı altın da borç tahakkuk ettirilen arkadaşlar; ocak ayı itibariyle 25 bin olan bu rakam şu an itibariyle otuz bini bulmuş durumdadır. Sakın bu cezaları ödemeyin ve dava açın çünki ne kadar çok dava açılırsa o kadar lehimize olur.

babama geldi kardeş 10 bin tl ne yapacağız biilmiyorum itiraz dilekçesi de keisnlikle sanmıyorum işe yaramaz bir mektupla mı silecek devlet asla silmez.
bi de şu var baro bedava avukat verdi diyelim,
ben mahkemeden anlamam fakat bu avukat masrafından başka masraf çıkıyor mu mahkemeye verince?
şimdi veririz mahkemeye kaybederiz,bi de ordan sorun çıkar.

kardeş mutlaka davanı aç süre dolmadan yoksa durumu kabullenmiş olursun aleyhine olur herşey

Şubat ayında yürütmeyi durdurma kararı için dava açtım hala bir ses yok.Türkiye de işler böyle yürüyor.Borcunu tahsil etmeye gelince jet hızıyla işlem yapıyorlar ama senin lehine olacak işlerde kaplumbağa hızı ile iş yapıyorlar.Kimsenin ahı kimsede kalmaz.

Üst Alt