Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2022'den yararlanıyorum. Özel hastanede sağlık sigortam geçerli mi?

Erdo588

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Bu hafta Perşembe günü özel bir hastanede profesör bir doktora randevu aldım. Sağlık sigortanız bulunuyorsa 318 TL bir ücret var dediler, Lakin sigortanız yoksa 500TL ücret var dediler. Bende 2022'den yararlanıyorum dediğim de onu bilemiyoruz dediler. Şimdi ben 2022'den yararlandığım için sağlık sigortam var ama bu sigorta özel hastanelelerde geçerli mi? Birde artık Fakülteye giderken sevk almamıza gerek var mı? Bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim...

2022 özel hastanelerde geçmez üniversite hastanesine gidebilmek için ise sevk almanız gerekiyor

Yok şuan sadece hastanenin ilgili polikiliniginden sevk alabilirsin üniversite hastanesi icin

Tamamdır Teşekkür ederim

Bugün üniveristeyi aradım sevk e gerek yok dediler. Istediğiniz gibi çıkıp gelebilirsiniz dediler.

Sevke falan gerek yok. Doğrudan gidip işinizi halledebilirsiniz.

mirdem

Ne kadar kolay kafadan sallamak şimdi 170 ile görüştüm türkiye genelinde yesilkartlilar turkiye genelindeki 40cuniversite hastanesine şevksiz gidebiliyor 2022 hic söylemiyorlar bile 2018 de 40 tane universite hastanesiyle anlaşma yapılmış kalanlara mesela istanbul marmara üniversitesine sevksiz gidilmiyormus kesin bilgi gibi yazmak ne kolay inanmayan 170 i arayıp sorsun türkiye genelinde sadece 40 üniversite hastanesi yine söylüyorum mesela istanbul marmara üniversitesine sevksiz gidiş yok kesin bilgi olmadan kafadan sallamiyalim

Erdo588

Sen üniversiteyi değil 170 i ara listeden bakip söylüyorlar o üniversite hastanesine gidip gidemiyecegini

YEŞİL KARTLILAR SEVK ALMADAN ÜNİVERSİTE HASTANELERİNE GİDEBİLECEK | ÖZYALVAÇ

Bak burda sevksiz gidilebilecek üniversite hastanelerinin isimleri var ama 2022 için 144 u arayıp bilgi alman gerekiyor daha şuanda 40 üniversite hastanesi yesilkartlilira bakıyor 144 u ara kesin bilgi al

Üst Alt