Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3 Ay oldu 2022 maaşı için ödeme emri gelmedi. Ne yapmam gerek?

AYŞE 48

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba, kardeşimin 2022 maaşı 28.10.2008 ilk aylık ödeme olmasına rağmen hala ödeme emri gelmedi. Bankaya sordum para yatmamış. Bilgi edinmeden de kuruma dilekçe yollayın diye cevap geldi. dilekçeyi nasıl yazmam gerekiyor.? Ne kadar zamanda sonuçlanır?
Dilekçeden başka yapabileceğim bir şey var mı

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. teşekkürler.

benimde ilk odeme tarihi 24/11/2008 ama ne toplu parami nede maasimi cekemedim ayni dertten muzdaribiz,:confused:

merhaba arkadaslar..benimde aynı sorun var.bankaya para yatmıs ama bana da odeme emrı hala gelmedı.bankda odeme emrı gelmeden odeme yapamayız dıyorlar.ne kadar surer bu odeme ermının gelmesı acaba bılgısı olan varmı acaba
sımdıden tesekkurler

Ben kardeşimin Aralık maaşını çektim.Toplu parayı alamadım.Dün bankaya sordum yatmamış.Ödeme emride hala gelmedi.Dilekçe yazıp kuruma göndercem.Başka çözümü yok herhalde.

benimde ilk ödeme 19 aralıktı 19 ocakta bilgi edinmeye dilekce yazdım hala ödeme emri gelmedi diye dün ödeme emri kagıdım geldi ve bankadan toplu paramı aldım. nasıl dilekce yazılacak konusuna gelince sgk"nın bilgi edinme linkine tıklayarak hangi tarihte başvunuzun kabul edildigini ilk ödeme tarihini yazın ve ödeme emri kagıdım gelmedi demeniz yeterli olacaktır zaten 1 hafta sonra cevap gelir ve paranızı alırsınız.

Bilgi edinmeye daha önce yazmıştım.Kuruma dilekçe gönderin diye cevap geldi.Birkere daha yazayım bilgi edinmeye bakalım ne cevap gelcek.Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

ali35 kardesim benım ilk odeme emri tarıhim 18/11/2008 ben toplu parayı aldım...pttye gıtmedim maas için ama tahmınen oda yatmiştir.git bır daha sor bence...

ödeme emrine gerek yok kardesim ben ödeme emri olmadan aldım sade tc .yle

kurumu şöyle bir dilekçe yazabilirsiniz;

PİRİMSİZ ÖDEMELER GENEL MÜDÜRLÜGÜ

kurumunuza yapmış oldugumuz 2022 başvurumuz.......... sicil numarası ile kabul edilmiş olup evrak takip sitesinde ............ ilk aylık yazmasına ragmen, geçen ........ ay/gün/yıl süre zarfında halen toplu parayı alabilmemiz için tarafımıza ödeme emri ulaşmamıştır gereginin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

isim soyisim tarih
tc numarası imza
adres

Arkadaşlar ben bu 2022 maaşına 2000 yılında başvurdum o dönemde bile yaklaşık 1 yıl beklemiştim ve 3 ayda bir aldığımız maaş sadece 74 tl küsürdü çok komik demi :))

Mehmet Yalçın arkadaşım,dilekçe örneği için çok teşekkür ederim.

Bir de bu adresde sicil numaran cıkmışsa git en yakın bir zıraat bankası şu besine benim sicil numaram bu tc numaram bu adım bu bana emekli maaşı gelecekti diye sor eger ziraat bankası siteminde gözüküyorsa veriyorlar

Arkadaşım,kardeşimin maaşı bağlandı.Aralık aylığınıda aldık.Ödeme emri gelmediği için toplu parayı alamıyorum.Bankayada sordum para yatmamış.

Üst Alt