Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3 yaşındaki kızım birden kekelemeye başladı. 3 ay oldu hala geçmedi!?

davetsiz

Yasaklı Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
merhaba 3 yaşındaki kızım 3 aydır kekeliyor etrafımdakiler çocuğun korktuğunu söylüyorlar ne yapacağımı bilemedim konuya hakim olanlar lütfen yardımcı olun teşekkürler

davetsiz

Doktorlar ne diyor? Genellikle psikolojik bir sıkıntıya işaret eder.

Salam,kecmis olsun

Mutlaka pisikologa gidin, cocuklukda kekeme olan birini biliyorum,doktora goturmemisler,adam 25 yasina geldi hala kecmedi

inşallah geçer ilk fırsatta psikoloğa götüreceğim

benim kızımda aynı yasta kekeme oldu cocuk psikiyatıra götürdüm 5 yasına kadar gecer dedi o kunustukca ölmek istiyordum netten arastırdım doktorda aynısınıtedavi için söyledi konusunca sonuna kadar dinlededi uyarmayın farkında olmasın fakat kızım farkındaydı neden sizin gibi konusamıyorum diyodu cok zor gunlerdi cok dua ettim suan cok sukur 6 yasında okula gidecek cok net konusuyo size cok iş düsüyo AMA NETTEN OKUYUN NASIL DAVRANILMALI DİYE faydası büyük

ecii çok teşekkür ederim inşallah benim kızımda düzelir gerçekten çok üzülüyorum

Üst Alt