Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%32 iş gücü kaybım var. 168 TL maaş bağlandı, itiraz etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

by_cezalı

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben iş kazası geçirdim ve belim kırıldı ayağımda kısmen felç var belimde 4 platin ankaraya kağıtlarım gitti %32 iş gücü kaybı belirlendi ve 168 tl maaş bağlandı buna itiraz etme hakkımız bulunuyormu acaba yada bu doğru bir rakammıdır.

yardım lütfen

kardeş asgari ücretlemi çalışıyordun eger ögleyse maaşının yüzde 70 i 550 yapar bununda yüzde 32 si aldıgın para oluyor hesap dogru bence çünkü hesaplar bunu gösteriyor benim de maaşım henüz baglanmadı bu ay alacam ama iyşallah ne kadar alacagımı ben şu anda bilmiyorum ankaradan raporum geleli baya oldu senin durum nasıl çabuk maaşım baglanırmı eve evrakmı geliyor bilgi verirsen sevinirim özelden sana numaramı atıyorum ara beni bi grş aeol

lütfen yardım

arkadaşlar şimdi aklım daha çok karıştı.sgk ya gittim %32 işgücü kaybına 168 tl maaş bağlandığı söylenip bilgisayar çıktısı verdiler.türkiye gov tr.de böyle birşey çıktı karşıma benim maaşım hangisi oluyor.alttaki tabloda 2 ayrı maaş gösteriyor.aylık tutarı 212.97 tl yazıyor.net aylık tutarı 1507.23 tl yazıyor.aklım iyice karıştı.yardımlarınızı bekliyorum lütfen bilgilendirin

81001947 Tahsis No için 03 / 2011 için 4A emekli ödeme bilgileriniz. 4A Emekli Ödeme Bilgileriniz :

Ad MUSTAFA
Soyad ÖZTÜRK
Sicil No****
Ödeme Dönemi 201102
Ödeme Günü 24
Net Aylık Tutarı 1507.23 TL
Aylık Tutarı 212.97 TL
Ek Ödeme Tutarı 9.18 TL
Sosyal Yardım Zammı 0.0 TL
Birikmiş Ödeme Tutarı 1285.08 TL
Kesinti Tutarı 0.0 TL

arkadaşım brüt net maaşın neydi kaza anında ve şu anda

ben yövmiyeci çalşıyordum günlük 35 tl ama sigortayı adam askeri ücretten yatırmış ve kimi ay 5 gün kimi ay 10 gün yatırmış :( benim anlamadığım sgkya gittik %32 rapora 169 tl dediler yazıyor ama devletim sitesinden bakıyorum 212 tl yazıyor ödeme

isterse ayda 1 gün yatırsınlar fark etmez sen bir daha git ssk ya sor derim

Bence de yeniden hesaplanması için sigorta müdürlüğüne başvurabilirsin. Bana sorsan 250-300 tl arası bir gelir bağlanmalı derdim...

vallahi çok zor durumdayım anlamadım neden bu kadar az bana doktorun verdiği raporda oturarak ayakta fazla kalmadan fazla yürümeden ve ağır kaldırmadan çalışabilir raporu verdi ben böyle işi nerden bulacağım ilkokul mezunu biri :(

Üst Alt