Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%32 raporla sürekli iş göremezlik maaşı ne kadar?

huseyinçetin

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
[FONT=sans-serif]Selamın aleyküm ben 21 yaşımdayım geçen sene iş kazası geçirdim inşatta yüksekten düşme sonucu belime yani kalçama 5 adet çivi takıldı inşaatta kalıpçı olarak çalısıyordum dün heyete girdim sizce % kaç iş göremez raporu alırım ?
[/FONT]

[FONT=sans-serif]maşım 3 bin tl idi kazayı 20 yaşımda geçirdim sizce maddi manevi kazanılan mevla ne olur ? [/FONT][FONT=sans-serif]sürekli iş göremezlik gelirim ne olur[/FONT]
[FONT=sans-serif]
yardımcı olanlardan Allah razı olsun[/FONT]

öncelikle geçmiş olsun kardeşim . sürekli iş göremezlik ödemesinde öncelik alınan eline gecen maaş deyil sigortaya bildirilen maaşın öncelik alınıp ona göre hesap yapılıyor. bunda da son bı kac ay göz önünde bulunuyor .

gel gelelım ıkıncı planda ise raporunun yuzdesı önemlı oluyor bundada iş kaybının yuzdesı önplanda tutuluyor .

bu ıkısının oranı net bellı olmadan alacağın maşı bilmek imkansız<. tekrardan geçmiş olsun . umarım yardımcı olabılmışımdır

çok saolun mustafa bey sigortam 1850 tl den yatıyordu vede oranım tam belli deil tahmini olarak %30 deniliyor sizce maaş bu sonuçlari göz önüne alaraktan ne olur

Üst Alt