Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

4 ay önce özürlü maaşına başvurdum. Ne zaman sonuçlanır?

ganghster

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
slm ben de 4 ay önce başvurdum özürlü maşına özür oranım %70 daha 1 hafta önce evrak takip sayfasındagörebildim bilgileri evraka ayın 13 de işleme alınmış saglık kuruluna gönderilmiş bağlanmamm ne kadar daha sürer acaba bilen varsa yazsın lütfen bire 3 aylık ne kadar maaş alırım acaba oturan boğa kardeş burdası n galıba ıvedı bır cvp yazarsan sevinirim saol
byee

işleme alındıktan 2,5 3 ay sonra baglanır

3-4 ay sürer parayı ve maaşı alabilmen eger raporunu saglık kurulu %70 den az kabul ederse 539 lira veya %70 den fazla yada 70 kabul ederse 808 alırsın..gelişmeleri paylaşırsan yardımcı oluruz kolay gelsin..

selam benimde bir sorum olacask
ben 29 yaşında bir bayım 4 ay önce özürlü maaşına başvurdum %70 sürekli özürlü raporum vaR ŞU AN İNTERNETTEN BAKIYORUM SAĞLIK KURULUNA YOLLANMIŞ YAZIM NE ZAMAN MAAŞ BAĞLANIR BANA EĞER EŞİM SİGORTALI İŞE BAŞLARSA MAAŞIM KESİLİRMİ CVP VERİRSENİZ SEVİNİRİM EŞ DURUMUNA GÖRE ÖZÜRLÜ ERKEGİN EŞİ SİGORTALI ÇALIŞIRSA MAAŞI KESİLİRMİ ACİL CVP LÜTFEN KESİLMESSE %70 RAPORAS GÖRE 3 AYLIK KAÇ YTL ALIRIM SAYGILAR BYEE

benim son bi sorum daha olacak en önemli sorum bu aslında ben29 yaşındayım bayım benim eşim sigortalı olarak işe bşlıyacak ki daha benim maaşım bağlanmış deil eger eşim işle başlarsa maaşımı bağlamadan keserlermi yoksa eşimin çalişması beni bağlamazmı bu soruma net bir cvp yazarsanız sevinirim şimdiden tşkler

bu ne demek oluyo anlamadım anlayan varsa yazsın lütfen kafayı bozacam

abicim en son 2 gün önce baktımda maaş sorgulama sayfasına emekli nevi muhtaç durumu aktif ilk aylık ödeme 25.11.2008 yazıyodu aradım özürlüler idaresi başkanlığını sordum maaşınız bağlanmış 1550 ytl toplu paranızı ödeme emri geince gidin alın dedi aralık ayındada ptt den maaşınızı alın dedi sevindim fakat bugün açtım sorguladım yeniden bugün beynimden vurulmuşa döndüm
emekli nevi güzel aynı muhtaç yazıyo gerikalan durumu işlemde 25.11.2008 de işleme alınmış ilk aylık ödeme falan yok bilgi napıyolar anlamadım aralık maaşımı vermemek içinmi yapıyolar yoksa adammı seçiyolar bağlanan şeyin tekrar işleme alınması ne demek anlayan varsa yaz sın insanlık namına kafamı üşütecem vala yordular aradım tel faturalarını toplasaM 3 aylıgımı gecer oraya aradıgım tel siz ne diyosunuz?

Az bi zaman kaldı. Bekleyip görmekten başka bi şey gelmiyor aklıma

saol kardeş bekliyecez vala başka çare yok gibi ama bekleyebilsem ben böle şeyleri kafaya çok takarım uyuyamam olmuş işi nası başa döndürürler birde bilgi vermeleri yokmu bağlandı şukadar lırsın toplu paran şu kadar alacan diye memur nası yanlış lık anlamadım gitti neyse kafanı arıttıysam kusra bakma kardeşim vala özürlü olmak ta suç bu memelekewtte ne deyim ben iyiyki sizler varsınız hiç olmasasa dertlerimize ortak oluyonuz bayyy

kardeş gecen benım arkasımın başınada senın basına gelende geldi odeme tarıhı falan yazıyodu ama bi anda odeme tarıhınden 10 gun sonra evrak işleme yeni alndı dedı bizde cok şaşırdık ama 11 17 tarıhınde tekrar odeme emrı yazdı ve maaşinı akldı ooo teknık bir sorun bence

saolkardeş içime su serptin allah razı olsun hepinizegeçmiş olsun allah şifalar versin

2022 maaşım bağlanmış allaha şükür

ben 1979 doğumluyum, %70 raporla 18,06,2008 tarihinde maaş talebinde bulundum. 02,03,2009 tarihinde sonuçlandı. ilk aylık mödeme emri verilmiş. sgk dan gidip bir kağıt aldım, fakat param bamkaya yatmamış. ayın 10 na kadar yatar dedi. 2407 tl

allaha şükür allah herkesin işini ras getirsin. bu dönem maaşına dek geldi benim maaş bağlanma tarihim. dönem maaşını da alabilecek miyim?

benim asıl sorum bu duyduğuma göre dönem maaşları 3 aylık halinde peşin ödeniyomu.ş eğer öyleyse benim alacam toplu parayla alakası yok de mi?

bi de %70 rapora göre benim 3 aylığım ne olur?

bu dönem aylık alırsnız gelen toplu para birikmiş paranızdır gelen parann içinde bu aylık maaş yoktur.
postaneye giderek bu aylık maaşınızı 834 lira olarak alabilirsiniz.
bu arada 79 oldugunuz için mart ayı 9. günü maaş alacaksınız eger hafta sonuna geliyorsa takip eden mesai gününde alacaksınız

saol kardeş bi gidelim bakalım fakat toplu param daha bankaya yatmamış 20 gün daha sürer dediler aylık da ozamn mı yatıyo acaba gidip bi bakıyım yoksa toplu paramı alıp sora gitsem günüm geçiyo sorun olurmu acep bilgilerinize bilgilendirirseniz sevinirim

Üst Alt