Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

4 yıl önce iş kazası geçirdim. Bilirkişi düşük oran verdiği için hak elde edemedim!?

onur3417

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba 4 yıl önce ir işkazası geçirdim çalışma bakanlığı iş kazasını onayladı %70 iş yerini kusurlu buldu
rahasızlığım l3-4 ve l5- s1 intervertebraldisklerde disk dejenerasyonuna bağlı t2a sinyal kaybı mevcuttur.
L3-4 intervertal diskinde minmal posterior annüler yırtık,psterior santral protrüzyon dural kese ve sol s1 spinal nöral köke lateral baskı deşhisi konuldu ancak bilirkişi %2 oran verip mahkememi kazanmamı engelledi çalışma bakanlığı raporum olmasına rağmen maluliyet oranı düşük verdi bu konuda ne yapmalıyım?oran doğrumu?

Mahkemede avukatın neden adli tıpa sevkini istemedi senin ben olsam avukatımın beni adli tıpa sevk etmesini isterdim.

Bilir kişi %2 kusurmu vermis orayi acarsan %70is yeri kusurlu iken senin kaybetmen soz konusu degil

Üst Alt