Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%48 engelliyim, yeşil kartım var. Özel hastanede tedavi olmam gerek..?

hirem

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba benim sorum şu olucak...Ben 2022 sayılı kanundan yararlanmaktayım Sosyal Güvencem 'Yeşil Kart Bildiğiniz üzere Devlet Üniversite Hastanelerinde ‘Tam Gün Yasası’ dolayısıyla bir çok (Prof.) özel hastanelere geçiş yaptı.Benim doktorumda geçiş yaptı. ‘Yeşil Kart’ın özel hastanelerle anlaşması yok.Bu yüzden tedavime devam edememekteyim sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Hastalığımla ilgili bilgiler:2004 yılında sol bacağıma kemik tümörü (ewing sarkoma)
Teşhisi konuldu.12 seans kemoterapi,28 seans radyoterapi gördüm.14 tedaviye başladım.
18 yaşımda babamdan yararlandığım sigortam bitti.şu anda 22 yaşındayım.H engelli
Raporum var .Tümörü çok şükür yendim.Ama hala bacağımdaki enfeksiyon devam
etmekte.Bu Yüzden tedavi olmam gerekiyor.hayatıma 2 değnekle devam etmekteyim.
Sizce ne yapmam gerek ?

Ancak devlet hastanesinde tedavinin mümkün olmadığına dair yazı alınması halinde özel hastaneye sevk veriliyor. Bu konuda tedavinizi sürdüren doktorunuz yardımcı olamazsa, sevk almak çok zor.

Benim bilgim bu şekilde.

Üst Alt