Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%49 raporum var. Devlet hastanesinden sevk alıp özelde dişlerimi yaptırmak istiyorum?

NAZ EDA

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar benim % 49 engelli raporum var ve engelli kadrosunda kamuda çalışmaktayım. Diş tedavisi uygulamasında devlet hastanesinden sevk alıp özelde dişlerimi yaptırmak istiyorum sanırım iplant zirikom gibi işlemleri karşılamıyor. Benim sormak istediğin diş çekimi, diş temizliği dolgu porselen gibi işlemleri karşılıyormu ve ödemesini biz yaptıktan sonra ödediğimiz tutarın hepsini ilgili kurumdan geri alabiliyormuyuz, bilgisi olan arkadaşlar veya bu işlemleri gerçekleştiren arkadaşlar var ise bizleride bilgilendirir iseniz memnun oluruz. Teşekkürler.

Bazı hastaneler saydıklarını kendileri yaptıkları için özele sevk etmiyorlar kolay kolay

Geçmiş olsun eda, bildiğim kadarı ile bunlarda malesef mümkün değil ya devlet hastanelerinde de günlerce belki aylarca sıra bekliyeceksin yada para harcaycaksın. Bizim buralarda diş temizliğine 300-350 diyorlar implant fln ztn düşük modelli bir araba alıyormuşun gibi birşey.

Üst Alt