Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

5 yıldır kullanmadığım Yeşil Kart iptal olmuş mudur?

HASBIHAS

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
merhaba ben 2004 yilinda vakif araciligyla yesil kart aldim engelliyim ama yesil kart yillik gidip ilgili kaymakamliga kase attirmam gerekmis ben 5 yildir hastane yuzu gormedim allaha sukur yesil karti 5 yildir kullanmiyorum simdi yillik gidip kaseletmedim bunun yuzunden yesil kartim iptal olmusmudur ayrica 2022 maasida aliyorum halen

yeşilkartların vizesi vvardır vize bir yıllıktır yani yılda bir kere vizesini yapmasan hiiç bir işe yaramaz

ben 5 yildir vize yapmiyorum yarin gidip vize yapsam gecerli olurmu birde adres deisti

yavvv ben yeşil kart alamdımmm 18yaşındayımm açık lisede okuyorumm evlenmem gerekiyormuşşş :( evlenmeden sana yeşil kart veremeyiz diyorlarrr:(acaba beni kazıklıyorlarmı?

yeşil kartın iptal olmuştur .çünkü hersene gidip kaşeletmen lazım .ama bu sene yeni uygulama yapıldı. yeşil kartı baştan yeniden çıkartman lazım.çünkü ben yeni çıkartım.yeşil kartı aldığın yere başvur ordan sana 1 forum veriyorlar.nufüs kayıt örneği .1 de kimlik fotokobisi veriyorsun yeşil kart verilen yere onlar sana gün veriyor .tekrar gidip alıyorsun.sendeki yeşil kartı atma.

----------

beyazgeceler;

yalan kardeşim. öyle 1 şey yok .ben bekarım.seni kandırıyorlar inanma! öyle 1 şey yok..

beyaz geceler sen evlenme işini yeşil kartı bahane edip öne çekmeye çalışma kimse yutmaz

Üst Alt