Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%50 raporum var, babamın SSK'sından yararlanabilir miyim?

gokay_nal

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
benim %50 raporum var ve oksijen tedavisine girmek için ssk lazım benimde yeşil kartım var olmuyo onun için babamın üzerinden ssk yararlanabilir myim acaba

bana bilgiverin lütfen

Ya 18 yaşından küçük olmak ya da maluliyet derecesinde sakat olmak gerek. Aksi halde anne-babanın sigortasından yararlanamazsınız.

benim %50 sakatlık derece var sadece

benim oksijen tedaviye girmek için ne yapabilirim yaşım 27 bana bilgiverin ben yeşil kartım var

benimde %50 sakalık raporum var

iş için alın mış sizce bende baBAMIN SSK YARARLANA BİLİRMİYİM

Benim %50 sakatlık raporum var iş için alınmış

Ben bulger dene bir damar tıkanıklığı hastalığım var. Ayağımda parmakta bir yara var 2sene oldu kapanmadı çok doktara gittik sılak pansuman dedi olmadı benim yaşım 27 ve sigara kulanmıyom ve şimdi benim oksijen tedavisi olmam lazım.
Ama şuan benim yeşil kartım var onlada olmuyo özel oluyo bu tedavi diyolar .
Ben ilk olarak babamın ssk dan yararlanabilirmiyim acaba %50dereceden fazlamı istiyolar .
Birde ben 2022 maaşşu zamana kadar almadım kaymakamlık beni hastaneye sevk etti gitmmedim .
çünkü ssk olurum diye belki tedavi için oda olmadı
şimdi ise eşim çocuk bayı bir yerde 3gün gidiyo şimdi ev işi vs. Gibi işler yapan yarım ssk ödeyebilecekler dediler ve deftedarlığa yazı veren ordan size yazı verecek çalışıyosun diye sende ssk gidecen ve ssk olacan dediler bende şimdi bunu yapmak istiyorum ve tedavi olmak için ve ben 2022 maaş içinde başvursam sizce alabilirmiyim
bana yardım edin bilgi verin ne olursağlıklı olmak için ne yapabilirim lütfen cevaplarınız bekliyorum saygılarla

27 yaşında olduğunuz için babanızın ssk'sından yararlanamazsınız.Tek çare Yeşilkartla tedavi olmak.Eğer yeşilkartla tedaviniz olmuyorsa ilinizdeki valiye,ilçede ikamet ediyorsanız ilçenizdeki kaymakamlığa başvurun.

Üst Alt