Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%51 rapor ile ne tür bir maaş alabilirim?

R i X o S

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
merhaba ben akciğerden açık biobsi oldum ve hastalık tanısı olarak Pulmoner alveoler diye bi hastalıkmış
sonra ayağımdada 4 cm kısalık bulunmakta

%51 raporluyum malülen emekli yada engelli maaşı alabilir miyim
sigortam yok hiç birşeyim yok yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkürler:)

bende akçier hastasıyım ...arkadasım anlasılan raporun yeni , benim de yüzde elliiki ,arkadasım 2022 sayılı kanundan yararlanırsın emekli sandığına bağlanırsın . maas alırsın .

Elinizdeki rapor ile İŞKUR a kayıt olup iş imkanlarından faydalanabilir ve iş müracatlarında buluna bilirsiniz..

Malülen emekli olamazsınız malülen emekli olabilmek için tek bir hastalıktan %60 rapor almanız lazım....

2009 yılı içerisinde işe girerseniz 16 yıl 3800 güne tabi olursunuz

2022 maaşı için kuruma müracatta bulunmalısın

omurilik felçlisiyim %95 raporum tekerlekli sandalyedeyim hiç çalışmadım çalışmak isterdim ama kırsal kesimdeyim maaş alamadım babamın bakacak geliri varmış yaşım 26 10 yıldırda bu haldeyim %95 olmak bana hiç faydalı olmadı açıkcası

Şimdi ben İş kura başvuru yaptım raporla sonra emekli sandığınamı baş vurcam

Emekli sandığına değil... 2022 maaşı almak için yaşadığınız yerdeki kaymakamlığa başvuracaksınız. Tabii hiç bir sosyal güvencenizin ve aylık 90,3 tl'yi aşan gelirinizin olmadığını varsayarak söylüyorum. Bu kriterler yoksa 2022 maaşı alamazsınız.

Çok teşekkür ettim adminim saolun :p merkezdeyim valilikmi bakıyor

Üst Alt