Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%51 raporum var. 2022 maaşı alabilir miyim?

karahan_1976

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
benim kolumdan ve psikyatriden almış oldugum %51 sakat raporum var. 2022'den maaş alabilir miyim?

şimdiden teşekkürler

alırsın ama. raparunun 2022 maaşı için olmalı %40 üzerinde raporla 2022 maaşı alırsın

2022 için aldım 1 ay oldu defterdarlıga verdim

Ayrıyetten bir de valilikte kurul varmış onlarda inceliyormuş ve onay lıyormuş doğrumu

Başvuru yaptığınız kaymakamlık, yoksulluğun tespiti için değerlendirme yapacak... Hiç bir gelir ve sosyal güvencenin olmadığını tespit ederse 2022'den yararlanabileceksin

2022 maaşına başvuruda bulundum.Evraklar Ankara'ya nezaman gider?

ben 2022 başvuruda bulundum %51 raporum var 2 ay önce şimdi defterdarlık araştırma yapmış hiç bir gelirimin ve malımın olmadıgını bulmuşlar şimdi bu ankaraya ne zaman gider neden çok yavaş ilerliyor bu purosedür

2 ayda asonuçlanır diye düşünüyorum.

2022 başvurusu neden yavaş ilerliyor?

selam form 2022 müracaat ettim 2 ayı geçti defterdarlık araştırma yapmış üzerime kayıtlı hiç bir şey yok yazısı gelmiş aradım evrak ankaraya gittimi diye daha araştırma yapılıyor dendi ya bunlar neyi araştırıyor bu prosödür ilerlesini bilen varsa yazarsa sevinirim saygılar

nüfusa kayıtlı olduğun yere, araştırmak için evrak gönderiyorlar. Ordan gelmesi uzun zaman alıyor.

Üst Alt