Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

53 tl olan gss 60/g eski adıyla Yeşil Kart gibi mi?

Rebellious

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar ben 60/c1 yani yeşilkartlıyım bu sağlık sigortasına geçmek istiyorum
sorum şu: yeşilkartla sadece sağlık bakanlığına bağlı devlet hastanelerine gidebiliyorken gss (60/g) geçsem dilediğim hastane özellikle üniversite ve tıp fakültesi hastanelerine direkt normal sağlık sigortalı gibi gidebiliyormuyuz yoksa yeşilkarttan farkı yok yine aynı devlet hastanelerine mi gidebiliyoruz?
teşekkürler.

Gidebilirsiniz.Ben en düşük gelir düzeyinden gss ödüyorum ve araştırma hastanelerinde tedavi görüyorum.Ancak yeşil kartım yok o konu hakkında bilgim yok.En çok memnun kaldığım hastaneler hep eğitim ve araştırma hastaneleri oldu şu zamana kadar.

ben böbrek nakli oldm yeşilkartlıyım eğitim araştırma hastanesinden nakil olduğum üniversite hastanesine sevk alarak gitmek zorundayım her defasında
benim merak ettiğim acaba bu 53 tl olan sigortaya geçsem sevkle falan uğraşmadan direkt üni hastanelerine gidebilirmiyim?

Evet dilediğiniz gibi gidebilirsiniz sevk almadan.Ben 2 farklı ilde yaşadım 2 ilinde üniversite hastanelerine gittim direk.Ancak primleri yatırmanız gerekli, ödemezseniz oralarda bakmıyor.

zendark

gidilsinde ödenir kardeşim ya her defasnda hastane git doktora ağız eğ sevk al zor oluyor hasta hasta uğraşmak

Üst Alt