Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%57 raporum var. Engelli aylığı almak istiyorum. Nereye başvurmalıyım?

lahor

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
57 raporum engellı aylıgı almal ıstıyorum nereye muracaat etmem gerekır bu konuda hiçbir fıkrım yok yardmcı olursanz sevnrm

benimde yüzde 57 engelli raporum var. tamamladığım belgeleri kime yada hangi kuruma teslim edeceğim.

engelli aylığı alabilmen için bulunduğun ilin defterdar müdürlüğüne müracat etmen gerekmektedir yanlız özürlü raporunun niçin kullanım bölümünde 2022 sayılı kanun aylık almak için diye ibare yazmak zorundadır bu ibare yoksa tekrar defterdar müdürlüğünden hastaneye sevk alıp tekrar rapor alman gerekmektedir

benim yüzde 59 tu başvurdum beklemedeyim

engelli aylığı alabilmen için bulunduğun ilin defterdar müdürlüğüne müracat etmen gerekmektedir yanlız özürlü raporunun niçin kullanım bölümünde 2022 sayılı kanun aylık almak için diye ibare yazmak zorundadır bu ibare yoksa tekrar defterdar müdürlüğünden hastaneye sevk alıp tekrar rapor alman gerekmektedir

Yeni yönetmeliğe göre artık raporlarda "2022 için" diye bir ibare şart değil yüzde 40 ve üzeri her rapor sahibi muhtaçlık kriterlerine uyuyorsa bu maaşı alabilir.

yeni yönetmelik yalan hocam kimse uymuyor ona herkez bi kafadan ses çikariyor kime inancaz anlamadim bende :(

bende de süresiz rapor var ama 2022 ibaresi yok yeni rapor istiyorlar mal müdürlügü ne olcak şimdi ?

bu ibare şart olmadigina dahir kanun nerde yaziyor

Üst Alt