Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%57 raporum var. Ne kadar 2022 maaşı alırım?

talip

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
slm arkadaslar.benım özür raporumu %57 sol kol dırsek altından ampute.acaba 3 ayda bır ne kadar özürlü maaşı alabilirim...bilgileriniz için tesekurler..

bizim burda bir arkadaş var.raporu %40 o 800 ytl alıyo onasıl oluyor...

2022 maaşları şu şekilde;
rapor oranı %40 ile %69 arası olanlar 540 lira,
rapor oranı %70 ile %100 arası olanlar 834 lira alacaklardır bu rakamlar bütün engelliler için geçerlidir ististası olmaz..

olurmu abi yha adamın %40 raparu var 800 ytl alıyo ıyı bılıyorum....ama yınede tesekkurler....

557 mılyon verdıler bana.raporu %70 in altında olupta daha fazla alan yokmu????????

bu maaşlar türkiyenin heryerinde sabittir iki kısımda ödeme yapılıyor yukardada belirttim 40-69 arası belli tutarda alır 70-100 arası belli tutarda alır bu oranların maaşları sabittir ben 40 raporla 800 aldım diyen kimse bana gelsin.

abi hem arkaadaşla beraber gıttık parayı almaya hatta bu sefer 740 verdiler ona.acaba zaman farkı olabılırmi hemen hemen 10 yıldır alıyo arkadasım....

bak kardeşim türkiyede bu maaş sabit ödeniyor kimse fazla almaz kimsede eksik ama mahkeme kararı ile bir miktarı kesilebilir aksi halde eksik verilmez fazlasıda zaten mümkün degill..

bence siz bilgi edinmeden maaş tutarınızı rapor oranınızı sorup türkiyede herkese x veriliyor bize neden bu kadar veriliyor die sorun devletin işi belli olmaz yarın 3 gün sonra bi hatadan dolayı size .......lira fazla ödenmiştir geri ver derler mazallah yani ben sizdeki olayı ilk kez duydum..

Üst Alt