Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

6 aylık 2022 maaşımı çekemedim. 2 aylık geri gitmiş. Ne yapmalıyım?

Konular
21
Reaksiyonlar
0
6 aylık 2022 maaşımı gidemediğim için alamadım vekalet verdiğim eşim gittiğinde 2 maaşım geri gitmiş.6 ay hareketsiz duran maaşlar geri gidiyormuş.zaten engelliyiz sınırsız zaman yada 5 yıl yapsalar yaa

şimdi sgk ya baivur diyor ama adres bulamadım bilen bir arkadaşımız vsrsa yardım etsin lütfen...

bi cvb alabildinizmi bizde aynı durumla karşıkarşıyayız 6 aydır almadık ..

Ahmet, dilekçeni şu adrese göndereceksin: Sosyal Güvenlik Kurumu, Primsiz Ödemler Genel Müdürlüğü, Tuna Cad. No:7 Kızılay - Ankara

Dilekçende tahsil edemediğin aylıklarının gönderilmesiini talep edince çekemediğin aylıklar toplu olarak geri gönderilir sana.

Jasmines, aynı işlemi sen de yapacaksın.

Alınamayan 2022 maaşı tekrar nasıl alabiliriz?

2100 haziran-Eylül maaşlarını alamadım.
tekrar almak için çok uğraştırıyorlar
bunun kolay tarafını bilen varsa lütfen yardım etsin.
nereye ve nasıl başvurmam gerek 6 ay alınmadan neden hemen geri gidiyor ki...

Kalem;

Teşekkür ederim Sayın Kalem Abla bu konuyu daha önce de açmışım meğer özür dilerim.1 aydır internete erişemiyordum unutmuşum.
Çok teşekkür ederim saygılarımla....

T.C.
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü
Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığı

2022 sayılı Kanuna göre . . . . . . . . . . . . . . Y. Sicil numaralı dosyadan aylık almakta iken gidemediğimden dolayı alamadığım ve Kuruma iade edilen dönem aylıklarımın tarafıma ödenmesini istiyorum.
Gereğinin yapılarak sonucundan tarafıma bilgi verilmesini, arz ederim. . . ./ . . . ./ 20. .

T.C. Kimlik No
Adı Soyadı : Ahmet T.
(İmza – Mühür)

Üst Alt