Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

6 yaşında, hiç tedavi görmemiş işitme engelli bir çocuk için ne yapılabilir?

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
332
bilgi@engelliler.biz adresime gelen bir soru:

[size=4]Mehaba;
Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim.
Geçen gün arabayla giderken önüme bir kız çıktı korna bastığım halde çekilmedi. Öğrendimki kullakları duymuyormuş.
Bu olay beni çok etkiledi. Araştırdım. Kız 6 yaşındaymış ve şimdiye kadar hiç tedavi olmamış.
Zaten ailesiyle Doğu' dan yeni gelmişler ve maddi durumlarıda görüldüğü kadarıyla iyi değil. Bu kıza nasıl bir yardım eli uzatılabilir?
Ailesine yardım edebilmek için söz verdim. Bana ilk sordukları "Para verecekmiyiz" oldu. ücretsiz tedavi şansı varmı? Şimdiden ilginize teşekkür ederim[/size]

bu soruyu duygu hanim en iyi cevaplar ama aile bilincsizmis bu saate kadar bir egitim aldirmamis
koklear implan uyguluyorlar ama bilincsiz bir ailede ne kadar yararli olabilirki
benimgordugumboyle cocular arasinda implanti tatirip cocukla mesgul olmak varken yenisini doguruyorlar

aile hangi şehirde?

ücretsiz yardım edecek doktor arkadaşlarım ve bu konuda yönlendirebilecegim klinikler var. mümkünse ailesi benim adresime mail atsın.

mail adresim: ilaydakar@mynet.com

Üst Alt