Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%60 raporum var, ama kaymakamlık 2022 başvurumu reddetti..?

ceylan03

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm ben bır konuda aydınlatılmak ıstıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız gercekten sevınırım sımdıdentesekkurle yuzde 60 ozurluyum 2022 sayılı yasadan yararlanmak ıcın basvurdum 2022 ve 4857 evet denıldıgı halde baglşı bulundugun ılcede kaymakamlık toplantı yapıldı hastaneden saglık kurulundan evet denıldıgı halde bana maas sakatlık aylıgı ıcın ret edıldım fakat ılcemde benden daha dusuk sakat rapaoru olanlara ve benden durumu kat kat ıyı olanlara bu aylık baglandıgı halde bana bu maas ret oldu acaba neden dermısınız bana bu konuda bılgısı olan yardımcı olursa cok sevınırım suan benılacla tedavı oluyorum ve durumu omur boyu bu ılaclara baglı olarak gececek ıyı olma olasılıgım yok malesef sımdıdenbana yardımcı oacak arkadaslarıma tesekkur ederım saygılarımla

sevigili kardeşim aiba senin sorun madii gelirle ilgili olsa gerek. çünkü raporun %40 ve üstü olunca maaş için hakkın var demektir ama maddi gelirde önemli. evinize giren ve çıkan para hesaplaması yapılır buna göre maaş baglanır

ceylan03, yaşını ve aylık gelirinizi yazarmısın?

Üst Alt