Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%60 vergi indirimim onaylandı. Nasıl emekli olabilirim?

Desperaldo

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba emeklilik için bir şey danışmak istiyorum
@psikotik bana da yardımcı olur musunuz..2009 Aralık girişli polis memuruyum %60 engel raporum var..vergi dairesine vergi indirimi için başvurdum onlarda kuruluma yazdı..vergi indirimi onaylanmıştır diye ..kurum tekrar hastaneye yönlendiriyor,,

Vergi indirimli emeklilik nasıl oluyor @OturanBoğa

Tekrar heyete girersin prosedür böyle.kendi aldığın vergi indirimi ile emeklibolmwn için 4a statüsünde çalışıyor olmak ve ekim 2008 yılından önce sigorta girişin olması gerekir.2021 de güncellenen hastalık listesine göre fdegerlendirilir kurulda emekliliğini kardeş.Sen 4c statüsünde çalışıyor sun.sigorta girurinde Ekim 2008'den sonra.Elindeki vergi indirimi yazısı ile vergi dilimizden faydalanırsın.bulundugun ilin ssk müdürlüğü ne malullük servisi ne giderek detaylı bilgi ala bilirsin.Bulundugun hastalık ile emeklilik nasıl olur listede varmı.yadq siteden gidip inceleyen bilirsin.

Üst Alt