Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%96 rapor ile engelli araç alınırsa engelli maaşı iptal edilir mi?

sputnik

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
2
merhabalar ÖTV indirimi ile sıfır bir araç almak istiyoruz
engelli maaşına başvurduk 6 ay önce ancak henüz bağlanmadı
şimdi sormak istediğim konu şu ki eğer engelli maaşı almak isteyen bir kişi
üzerine araç aldığı zaman bu maaşın bağlanıp bağlanmamasını etkiler mi !
bu konuda tecrübesi olanların ve teknik olarak bilgisi olan site üyelerinin net bir cevap yazmalarını rica ediyorum
teşekkürler.

hiç bir engel olmaz.
bizim aracımız var ken müracaat ettık maaşımız bağlandı.hatta evraklarla birlikte ruhsatımızıda istedi.araştırma yapılırken göz önünde bulundurmak için.
bnm kızımın özürü %99..gelir oranını aşmıyorsanız bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

anlıyorum teşekkürler bu maaş henüz bağlanmadığı için 6 aydır bekliyoruz birde araç alırsak bağlanmaz falan çünkü burası Türkiye herşey olabilir :)

ben endişelenmeyin derim..siz bu arada araba fiatlarını indirimlerini filanda bir araştırın.uygun bir şey bulursanız alırsınız.dediğim gibi bu alacağınız araba dışında üzerinize herhengi bir şey yoksa.gelirinizde yüzde yi aşmıyorsa bir sorun çıkacağını sanmıyorum.6 ay olduğuna göre fazla bir zamanda kalmamış gerçi.yakındır bağlanması istanbulda ne kadar sürüyor bilmiyorum ama bizim 6.ayda bağlanmıştı maaşımız.

Üst Alt