Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Abimin yurtdışında çalışıyorken geçirdiği iş kazası ve sigorta hakkında..?

karatas_52

Üye
Konular
22
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar benim bir sorum olacak ne olur bilenler yardımcı olsun benim abim yurdışına çalışmaya gitmişti şirketle orda inşaatan düştü baya yeri kırıldı ve ordan şirket gizli gene türkiyeye getirdi ssk yokmuş devlet deil özelde tedavi ol tüm masraflar bzden dediler özelde 7 milyar tedavi gördü ama o tedavi masraflarını ödemedi şirket ssk yokmuş ondan kaçak çalıştırıyorlar diye devlete götürmemişler tüm raporlar elinde özele hastaneyede düştü demişler şimdi hastaneye iş kazası diyoruz bştan ne dediyseniz o diyor özel hastane nereye müracat etmemiz lazım ssk yok ödüyoruz dediler ödememişler bizde şirket ödeyecek diye özele kabul etmiştik ödemedi yardım edin lütfen bilenler

kimseden cevap yokmu

Durumun iş kazası olduğuna dair bir delil yok elde sanırım? Ne yapılabilir bilemiyorum. Sorunu şirketle halletmeniz lazım. Şirket ne diyor?

şirket kayıp ama tüm belgeler var uçak biletine kadar şirketin aldığı özel hastanede ırakıp kaçmış şirket yok olmuş orda çalışanlar şahitte var nereye mracat edeceğimiiz bilemiyoruz

Zor bir durum. Sigorta müdürlüğüne şikayette bulunmaktan başka bir yol gelmiyor aklıma.

rapor alman için bütün devlet ve üniversite hastesine baş vurup rapor alabilirsin,şirket hakkında şahit temiedrsen dava açıp masrafların ve mağduriyetin giderirsin avukatla görüş Allah yardımcın olsun

bir dilekçe ve elinizdeki tüm belgeler ile birlikte sgy ya müracaat edin

bu konuyu avukata sorarak bilgi alıp savcılığa suç duyurunda bulunacaksın

Üst Alt