Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adana buluşması hakkında düşünceler....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

miremur

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
Sevgili dostlarım, güzel sitemizin sayesinde güzel bir Adana buluşması tertip ettik. Ben fotoları Jem'in yüklemesini rica ettim. Gelen dostlarımdan yapıcı eleştirilerini, tavsiye ve memnuniyetlerini buraya yazmaları ileriki buluşmalara refarans olacak...

Herşey harikulade idi Emrullah abi. Çok güzel 2 gün yaşadık, teşekkürler emeği geçen dostlara...:)

Selamlar. Emeği geçen herkese çok teşekürler. Kolay degil buluşma düzenlemek. Çok güzel geçti.

Başta bu organizasyonda emegi geçen arkadaşlara, dostları bir araya getirmelerinden dolayı; gelen arkadaşlara da, değer verip kar kış demeden geldikleri ve güzel saatler yaşattıkları için teşekkürlerimi sunuyorum... Yüreğinize sağlık...

Fotoğrafları yüklemeden önce bir demet serpiştireyim dedim:)
Düne kadar şafak sayarken, şimdi anıları yazılmaya başlanacak. Güzel bir birlikteliğin ardından yaşananları hepimiz buradan öğreneceğiz.
Ne mutlu düzenleyenlere, ne mutlu katılabilenlere.

İşte fotoğraflar:

http://www.engelliler.biz/forum/site-albumu/86774-17-mart-adana-bulusmasi-miremnur-objektifinden-album-1-a.html

http://www.engelliler.biz/forum/sit...mnur-objektifinden-album-2-a.html#post1034961

http://www.engelliler.biz/forum/sit...mnur-objektifinden-album-3-a.html#post1034968

http://www.engelliler.biz/forum/site-albumu/86707-17-mart-2012-cumartesi-adana-bulusmasindan-kareler.html

Adana buluşmasını düzenleyen Mahmut abi, Emrullah abi ve kızımız Esra'ya sonsuz teşekkürler. Süper bir buluşmaydı, yüreğinize sağlık.

Adana Buluşması çok güzel bir organizasyondu. Sevgili dotslarımı gördüm, onlarla çok güzel bir 2 gün geçirdim harikaydı. Emeği geçen Emrullah bey, Mahmut Bey ve Esra'cıma ve emeği geçen herkese çok teşekür ederim. Allah razı olsun hepinizden.

Emeği geçen herkese teşekkürler. Ben katılamadım ama çok eğlenmişsiniz gördüğüm kadarıyla.
Benim şahsi düşüncem, bu organizasyonun yaz aylarında olması. Yani daha rahat olur diye düşünüyorum.

Çok güzel bir buluşma idi, zor olanı başardıkları için Miremur, Esra ve Melek'e ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Yüreği kocaman insanların yüreklerine emeklerine ellerine kollarına sağlık diyorum. Yine yaptılar yapacaklarını, tek kelime ile muhteşemdi. Sadece Adana değil, adeta Türkiye boşalmıştı cumartesi akşamı otele. Tekrar çok çok teşekkür ediyorum, harikasınız. Sizi çok seviyorum dostlarım.

Ben yazmıyorum abim yazacak bir şey yok yazsam da sayfalar yetmez gözlemlerimden Bülent ERSOY'un meşhur sözü aklıma geldi ''Fevkaladenin Fevkinde'' bir buluşma olduğu kesindi...

Ben de yazmak istemiyorum,
Ama sağlamdı sağlam.:)

Abicim Mahmut abiyi unutmuşun.:) Bizler teşekkür ederiz, bizlerin yanında olduğunuz için yüreğinize sağlık diyorum...
Dostluklarımızın daim olması dileğimle, sizleri coookkk seviyoruz.

Tek kelime ile harika imiş. İnşallah en kısa sürede yine birlikte olmak dileğiyle deyim. Tabikide bende katılmak istiyorumm...:D

Emrullah abi, Mahmut abim ve Esra emeğinize sağlık. Güzel bir buluşma oldu, hoş zamanlar geçirdik. Her şey dostlarla güzel oluyor. Teşekkürler her şey için..

Çok güzel bir buluşma idi emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler....

Ne denir ki. İlk defa böyle bir buluşmaya katılıyorum. Çoook eğlendim. Tanıştığım güzel insanlar olsun, edindiğim yeni dostluklar olsun, hayatımda güzel bir anı olarak yerini aldı diyebilirim.. Ve özellikle belirtmek isterim ki emeği geçen Mahmut abi, Emrullah abi Esra ve Melek'e ayrıca teşekkür ederim..

Onurlandırdığınız için bizleri, sizlere sonsuz teşekkürler. Güzel yorumlarınızdan sonra yorgunluk stres falan kalmadı. Bugün Mahmut'la seneye daha güzel neler yapabilirizi konuştuk... Seneye yine bekleriz efendim... Jem sana özel teşekkürler, gerçekten çoook makbule geçti, sağolasın. Umarım seninle bir gün, bir yerde şahsen tanışmak nasip olur...

güllerdiyarı;
Yani benim profıl resmimde facebook'ta oradan bak anlarsın:) abicim...

KonuraIp;
Bizler teşekkür ederiz. Bu camiaya senin gibi değerli bir arkadaşımızı daha dahil edebildik ne mutlu bize... İyiki geldiniz, bizleri mutlu ettiniz.:)

melek01_80;

Sahiden bir bakem kimmiş Mahmut abi, o beni neden görmemiş ki:)))

Emrullah abicim, Esra bacım ve Mahmut abimiz düzenlerse :)
Yaa sizlere ne yazsam ki! Gözlerimizden belli olmuyormuydu mutluluğumuz ve huzurumuz..
Her şey harikaydı, güzel yüreklerinize sevgiler saygılar.:)

Sevgili Adana'lı can dostlarıma Ankara grubum adına yürekten teşekkürlerimizi belirtir, Sevgili Esra kardeşime, sevgili Mahmut ağama ve sevgili Emrullah kardeşime Akdeniz sıcaklığındaki yüreklerinin sıcaklığını bizlere yansıttıkları için ayrı ayrı teşekkürlerimizi belirtirken, emeklerine sağlık derken, tüm emekleri olan gençlerimize ve tüm Adana'lı canlara selam sevgi ve saygılarımızı sunarız.
Ankara grubu adına... Osman BOLAT

Sevgili Emrullah, meşakkatli bir işin üstesinden gelip, ortaya harika bir organizasyon çıkardınız. Zaten tecrübe arttıkça, daha da büyüyerek bunu ömrümüz yettiğince yine, yine ve yine başaracaksınız. Gönüllerinize sağlık, düzenleyenlerden de, gidenlerden de. Zevk ve keyifle izliyorum, "Maşallah" deyim nazar değmesin, sevgiler.

Tek kelime ile süperdi... Çok eğlendim çok keyif aldım... Emrullah abim, Mahmut Babam ve Güzel Esram ve diğer kahramanlar elinize yüreğinize sağlık... Ayrıca Melek, beni ve ablamı evinde ağırladığın için sana sonsuz teşekkürler... SİZİ SEVİYORUUUUUUUUUMMMMMMMMM...

Süper ötesiydi. ne denilebilir ki? Ellerinize, yüreğinize, emeğinize sağlık...:)

O kadar karlı buzlu yolları geçsekde, hemşoma korktuğumu belli etmesemde, harıka bir organizasyondu. Emeği geçen Emrullah abime, Mahmut abiye, Esra'ya çok teşekkürler.

Evet değerli can dostlarım, öncelikle şunu belirtmek isterim ki buraya kadar yapılan tüm yorumlar beni ve diğer arkadarşları ziyadesiyle memnun ve bahtiyar etmiştir. Şunu unutmamak lazım ki, sizlerin de bu buluşmada çok büyük katkınız var. Bizleri yalnız bırakmayarak, bu etkiliğn böyle muhteşem olmasını sağladınız. Bize inanan ve güvenen, bizleri onurlandıran tüm can dostlarıma selam olsun. İyi ki varsınız, teşekkürler.

Güzeldi güzeeel... Süpeerrr harikaa muhteşemm.:) Yaa inanın ki anlatacak kelime bulamıyorum, çok güzeldi. Emeği geçen herkese teşekkürler.:eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt