Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adres değişikliği yapıldığında engelli aylığı hemen kesilir mi?

Mkurt6542

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
6
Merhaba a şehrinden b şehrine adres değişikliği yaptım b şehrindeki sosyal yardımlaşma görevlisi aylığımın devem ettiğini söyledi b şehri deprem bölgesi olduğu için şartlar biraz değişik galiba. E devlette hem devam ediyor yazıyor hemde b şehrinin sosyal yardım yardımlaşma adresi yazmaya başladı. Bir sonraki aylığım yatar mı yoksa maaş yatacağı zaman mı kesiliyor kafam karıştı.

Bizim bir tanıdık taşınmıştı,fakat aynı ilçe içinde taşındı aylığı hala yatıyor ama bilgim yok ne yazıkki sizin durumunuz hakkında.

@AS3,

İlçe içinde bir sorun olmuyor da ilçe dışına çıkınca kesiliyor başvuru yapınca tekrar değerlendirme yapılıyor diye biliyordum. Ama benimki kesilmemiş görünüyor anlamadım kesilmediyse iyi olur tabi benim için.

Bu ayi takip et gelecek ay parayi alınca git yeni adres ver bencede ayni 2 ay oldu hala adresi vermedim zaten para 1 haftaya kadar gözükür insaAllah

Gittim zaten bir şeye gerek yok devam ediyor depremden sonra şartlar değişti dedi memur deprem bölgesi için. Sanırım sistem tarafından otomatik devam ettiriyorlar deprem bölgesine istisna olarak. Adres değişikliği yaptıktan sonra 2 aydır devam mı ediyor sizde?

@Mkurt6542 adres degişikligi yaptığınızı bildirirseniz sizin için iyi olur. Bulunduğunuz yerdeki sosyal hizmetlere gidip adresinizi bildirin. Şehir degişikligi yapmadım. Taşındığım adresi hemen bildirmiştim. Kafanız rahat olur bildirirseniz

Arkadaşlar PTT kurum ödemeleri güncellendi mi sizde? Bende hala ödenecek kayıt yok diyor bende mi sorun var herkeste aynı mı?

Üst Alt