Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adres değiştirirsem Genel Sağlık Sigortası'nda soruna yol açar mı?

Konular
6
Reaksiyonlar
0
s.a arkdaşlar bir şey danşmak istiyorum. ben şu an yeşil kartlıyım bir ara ailevi sebeplerden ötürü ayrı yaşadım ailemle ikametimi başka bir yere aldırdım bu süre zarfında bana sosyal hizmetler yeşil kart verdi gss primi ödemedim yani ama daha sonra baba evine geri dönünce resmi işlerde adres verince sıkıntı olmaya başladı resmiyette öbür yer çıkıyor ben babamın adresini veriyor şimdi adresimi tekrar değiştirsem acaba yeşil kartım iptal olurmu sıkıntı burda bilgisi olan var mı ???
sosyal hizmetlere git sor demeyin ordaki adamlar çok cins ve ukala surşyelilere Afganlılara 1. sınıf insan bize 3. sınıf insan muamelesi yapılıor.....

Adres değişikliği ve para cezas

s.a arkadaşlar gerçeğe aykırı beyanda adres değişikliği yapıp bundan dolayı para cezası alan veya bu tip sorun yaşayan var mı aramızda ???

acıların çocuğu babanın adresine ikametini aldırırsan ve ailede kişi başına düşen aylık gelir 592,50 TL'den yüksek çıkarsa;
yeşil kart olarak bildiğin 60/c 1 GSS kapsamındaki sağlık güvencen iptal olur.
ayrıca verdiğin adreste yaşamadıgın sosyal inceleme rapooruna göre tespit edilirse de 60/c 1 GSS kapsamındaki sağlık güvencen iptal olur. adresin başka yerde ama babanlarla yaşıyormuşsun. bu da sağlık güvencenin iptaline neden olur.

Üst Alt