Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ağabeyim paramı ve eşyalarımı vermiyor. Ne yapabilirim?

volkano39

Üye
Konular
162
Reaksiyonlar
7
memurum psikoz hastasıyım abimin evinden ayrıldım bana hiç bir eşya vermiyor bu ayki döner sermaye paramı da almış bu yüzden para çekemiyorum kartlarım hep ondaydı onları da geri vermiyor ne yapabilirim

Vermemesindeki sebep neydi? eşyaları ortak mı yoksa hepsini sen mi aldın?

Kartlarını iptal et

kartları iptal ettirdim eşya derken lcd tvlerden biri bana ait kanepe bana ait laptop bana ait giyim eşyalarını da vermiyor. kredi çektim benim üstüme çekildi

kardeş polise git yapacağın bişi yok tabi aile işlerine bizi karıştırma böyle şeyler aleni değil oturarak konuşulur abiyle sonuç alamıyorsan ozman polise git şikayetçi ol

Volkan, senin iyiliğin için olabilir. Abinle konuştuğun zaman buna dair sana ne diyor?

bende hala sebebini anlayamadım...

allah kardeşleri bir yaratmış ama kesesini ayrı yaratmış yazık...

abime vurdum pişmanım

abim bana sürekli kötü davranıyordu. evde sürekli hiç olmayacak yerden huzursuzluk çıkıyordu geçen yine kavga çıkınca abime 2 yumruk attım sonra da evden annemle ayrıldık fakat şimdi biraz pişmanlık var o bazen beni korurdu. annem de onu çok özledi abim artık beni ölene kadar affetmez kendimi ona nasıl affettiririm ama gerçekten de burama kadar da gelmişti

volkano39

Anenle bu konuda konuşup, abinden özür dilemenin bir yolunu birlikte bulun bence. Abin anlayış gösterip barışacaktır...

abim esyalarimi geri vermiyor

Ben psikoz hastasiyim nisan ayında abimle tartıştık ona 2 yumruk attım evden çıktık annemle .çünkü sürekli anneme ve bana kötü davraniyordu. Şimdi başka bir evde yaşamaya çalışıyoruz. abimi tanırım beni asla affetmez. Ama eşyalarımızı ve yeni aldığım laptopumu kabanimi pantolonlarimi kazaklarimi ceket gomlek bazami vermiyor. Ne yapabilirim aracilara karşıma çıkmasın onu oldururum diyormuş ne yapmamı onerirsiniz

telefonunla konuş istersen önce ve
bayram geliyor onunla bayramda barışmayı dene

Kardeşler arasındaki kavga ve tartışma kardeşler birbirine düşman olabiliyor.Bi taraf nekadar koruyucu ve iyi olasada bi taraf düşmanlığına devam ediyor.Bu yüzden kardeşler arasında anlaşmazlık devam eder.

valla kardeş allah yardımcın olsun iş abi olunca ama haklı olduğuna inanıyorsan kartlarınıda aldığına haklısındır.hakkını ara

sevgili volkan,seni bu siteden az çok tanıyorum,ama abine şiddet uygulamakla yanlış yapmışsın,ama bu hareketi senin rahatsızlıgından dolayı istemeden yaptıgını ve pişmanlık duydugunu biliyorum,ama burda anneninde hatası olmuş bence,iki kardeşinin bu şekilde olmasını engellemesi lazımdı,sonuçta o bir annedir,sen her zaman abime muhtaçsın,allah korusun annene bişey olsa,sen nasıl yalnız yaşayacaksın,sonuçta yine seni koruyan kollayan abin olacaktır,bak önümüz bayram,abine gidip bayramlaşıp gönlünü alabilirsin,ne kadar kötüde olsa o senin abin,unutma et tırnaktan ayrılmaz...

Üst Alt