Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aile doktorumuzun hemşiresi anneme pansuman yapmıyor!?

pari85

Üye
Konular
23
Reaksiyonlar
0
Annem geçen pazartesi günü kalça protez ameliyatı oldu ve 2 günde bir pansuman yapılması gerekiyor, fakat aile doktorumuz bize 2 hemşiremiz var zaten gelemez dedi ve siz yapın dedi, anneme biz yapamıyoruz 2 karış kadar dikiş var, içimiz acıyor zaten :( biz nasıl yapalım, arkadaşlar mecburlar gelecekler değil mi?

lütfen yardım edin :(

ne bıcım ıs:confused: pasuman bıtmeden hasta taburcu eden hastane olurmu. olsa bıle aıle hekımının hemsıresınden ıstenırmı :confused:sonucta acık yara bunun sorumluluguda var:mad:ucretlı hastabakıcı getırtemez mısınız bu kadarını da yapın amelıyat yarası kı pansuman bıtmemıs cok dıkkat gereklıdır mıkrop kapmasın sıze gostermelıydıler madem doktorun soyledıgı ılaclarla dıkkatlıce yapamaz mısınız pansumanı ıhmal etmeyın

aile doktorumuzun hemşiresi mecbur bunu yapmaya, biz yapamıyoruz ki :( hastaneden çıkması iyi oldu hastanede mikrop kapma olaslığı daha fazla

mrb, kim görevini yapıyorki bu ülkede,bu hemşirede onlardan biri demekki,bence ugraşmayın fazla,annenize pansuman için özel hemşire ayarlayın,anneninizin saglıgı herşeyden öenmlidir,geçmiş olsun...

aile hekiminizin hemşiresinin eve gelerek pansuman yapma zorunluluğu yoktur.yanlış biliyorsunuz, evde sağlık hizmetini aile hekimlikleri vermez, evde bakım hizmetleri verir ama onlarında bakacağı hastalar bellidir, pansuman yapmak zor değildir ,eğer yapamıyorsanız veya yapmak istemiyorsanız bunun iki çözümü var;
1- eve ücretini öde
yerek özel sağlıkçı çağırabilirsiniz
2- hastanızı sağlık kuruluşuna
götürerek tedavisini yaptırabilirsiniz.
boşuna ısrar etme
yin

zaten 10 dakika sürmüyo gelmesi falan, özel taksi bile ayarladık. Belge Göster
ömür boyu sürmeyecek bu, 2 hafta, haftada 3 gün

aile hekimliğindeki hemşire bakma mecburiyetinde banada aynı bir durumdan dolayı yokuş yaptılar ilçe sağlık müdürlüğüne gittim yazılı dilekçe verdim ben eve gelmeden 2 defa gelmişler 2saat içinde şimdi gül gibi geçinip gidiyoruz...

Allah şifa versin... 03124443833 evde sağlık merkezini arayıp durumunuzu anlatın, gerekeni yapacaklardır. Doktor kafasına göre gelmiyorum diyemez...

bende safra kesesini aldırdım pansuman değil ama gazlı bez ve flaster bant değişcek sadece aradım sağlık ocağını dr bakacak uygunsa yapılacak allahtan baldızda malzeme varmış artık kendimiz yapacaz malzemeler pahalı

unutmadan sağlık kabinleri var eve hizmetleri mevcut iğne pansuman gibi bir çok hizmetleri var

Üst Alt