Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aile hekimiyle sorunu olanlara müjde: E-nabız sitesinden seçim yapabiliyorsunuz

Bitmeyenumut

Yasaklı Üye
Konular
45
Reaksiyonlar
0
Artık e nabız sistemi üzerinden aile hekiminizi kendiniz değiştirebiliyorsunuz, bilginize [emoji3][emoji3][emoji3]

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel bir hizmet, herkese hayırlı olsun :)

Yenimi biliyon zaten vardı

@flora19 hayır yoktu internet üzerinden değiştirme uygulaması yeni geldi. Eskiden dilekçe falan veriliyordu falan filan

flora19 evet enabız da herşey vardı ama dr değiştirme yoktu sadece dilekçe veriyordun ama bir hafta falan oldu e nabız dan değiştirme uygulaması. İddia etme [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Çalışmayan bir sağlıkçı olsamda sağlık ile ilgili herşeyi takip ediyorum benden kaçmaz yani. Hala iddia ediyorsun aaa [emoji15][emoji15][emoji15]

flora19 aile hekimi 1 hafta öncesine kadar sadece dilekçe ile değişebiliyordu. Nokta [emoji34][emoji34][emoji34][emoji34]

İyi olmuş ben Adıyaman'a taşındığımda değiştirmek için önce il sağlık kuruluşuna gidip dilekçe verdim sonrada doktorla birde görüşmeye gittim kabul etmesi için.

Ben 1,5 ay önce Hekimimi E-Nabız'dan değiştirdim,bu uygulama yaklaşık 3 aydır var.

Bizim hekimde iyi ama değiştirdimi doktora gidiyomuş değiştirdiğimiz zaman ayıp olur diye değişmiyom bnde
Schizophrenia

ama şuan sayfa bakımda

Üst Alt