Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ailemin yanına taşınırsam 2022'den aldığım maaş kesilir mi?

Bülent_bg1975

Yeni Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,ben 2022'den maaş alıyorum. Eğer ailemin yanına taşınırsam maaşımı keserler mi? Babam emekli ve annem memur olarak çalışıyor.

evde yaşayan kişi başına düşen gelir kriterleri uygun olursa kesmezler diye düşünüyorum

baban emekli annen memur kesin keserler çünki gelirleri en az 2000 tl bulur

toplam aylık gelir ortalama benim maaşımla birlikte 3000 tl bulacık

sn oturan boğa ve sorunun sahibi arkadaş 3000tl yi bulan maaş ve anne babası ile kalanın birinin ailesi ile kaldığı müddetçe bu parayı alması kanunlara aykırı işin birde vicdani tarafı varki bence bu konuda en önemli hususta bu her zaman doğru olanı yapmak işin en karlı tarafi dır

Bünyamin bey siz beni yanlış anladınız sanırım.ben henüz aylemin yanına taşınmadım,eşimle birlikte taşınmayı düşünüyoruz o üzden kanunlar neyi gerektiriorsa onu yapmaya çalığştım için bilgi edinmeye çalışıyorum

Ailenizin yanına taşınmasanız da, 2022 sayılı yasadan dolayı aldığınız maaştan fazla bir gelir elde ederseniz, 2022 maaşınız kesilir.

Üst Alt