Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aldığım doğalgaz yardımı durduruldu..?

mavzer41

Yeni Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar ben düzenli doğalgaz yardımında yararlanıyordum fakat doğalgaz yardımı / reddeldi ,feshedildi / 5 gün önce şu şekil yazıyordu. gelir tespiti güncel olmama sebebi yazıyordu kuruma gittim edevlet üzerinde müracat et dediler edevlet üzerinde tekrar müracat ettim yine/ reddeldi . feshedildi / fakat bu seferde . aylık yardım alma şartlarını sağlamamakta nedeni ile . yazıyor acaba sizlerdende böyle bir sorunla karşılaşan oldumu öğrenmek istiyorum NOT şimdilik diğer yardımlar devam ediyor sorun yok

Benimde başıma geldi geçen gün aynı şekilde önce reddedildi yazıyordu tekrar başvurdum dün aylık yardım alma şartlarını karşılayamama yazıyor nedenini sordum dedikleri evde abim yeşilkartlı çalışamıyor ama onlara göre çalışabilirmiş o yüzden kesmişler acaba bu yüzden diğer yardımlarda kesilir mi acaba engelli aylığı ile aile destek yardımı

Üst Alt