Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Yüksek Sağlık Kurulu'nun verdiği oranı Adli Tıp düşürdü. Nasıl itiraz edilir?

alexxx

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Ankara yüksek sağlık kurulu %20.2 oran verdi .işveren itiraz etti bu oran geldikten 9 ay içinde adli tip oranimi %11,1 dusurdu malesef... şimdi bu oranı kesinlikle kabul etmiyoruz mahkeme itiraz edeceğiz.. ne yapmam lazım çok düşürdüler ne gibi yol izlemem lazım benm gibi arkadaşlar varsa tecrübelerini yazanlar hem maaşa hem tanzimata etkileyecek bir durum .Lfn bilen varsa cvp yazan tskler...

s.a aynı durum bendede var kardesım suan yargıtayda bende sonucu beklıyorum senın sondurum nedır 2008 kaza gecırdım bende tazmınat aldım tekrar itiraz ettım temıze gıttı geldı bu seferde ben fazla para aldım cıktı bu seferde onlar ıtıraz ettı rapora yanı aradan kac yıl gecmıs sonucta ama avukat parayı az aldık ıtıraz edek dedı şimdi olana bak şimdide ropuru cok alırız dıyo avukat her dedıgıne ınanma sonucuda yazarsan sevınırım

Adli tıp dusurduyse veya yukselttiyse sgk buna uyar yapacak bir şey yok
Geçmiş olsun.

Üst Alt