Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara'dan ne kadar sürede yanıt gelir ve maaş bağlanır?

tutku205

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
iyi günler, evde bakım aylıgı için %75 rapor verildi ve 3 ay önce mal müdürlügüne teslim ettim. bugün mal müdürlügüne gittim. 27 mayısta ankaraya gönderilmiş
acaba kaç ay daha sürer..tşkler

arkadaşım ben evrakları teslim ettiğimde bana 8 ayda çıkar demişlerdi ben araya bizim buraya bir organizasyona geldiğinde nimet çubukçuyu soktum da 1.5 yılda anca bağlandı yani anlıycan prosedür çok ağır işliyor varsa büyükşehir belediyesinde veya sosyal hizmetlerde bir tanıdığın belki dosyanı biraz öne aldırabilirsin....

bakım aylığı için shçek, 2022 için mal müdürlğüne başvuruluyor,
yanlış yazdın herhalde.
2022 ıcın evrakların ank ya gittiği tarıhten ıtıbaren 12 /15 ayı bulur baglanması.

Maasinizin baglanmasi yasadiginiz il`in yogunluguna gore degisir.. bazi illerde 5-6 ayda sonuc alinirken bazi illerde 1 ila 1.5 yila kadar uzuyor tam kesin bisey soylememiz dogru olmaz eger evraklarinizda eksiklik cikmazsa 4-6 ay`a kadar bir sonuc alabileceginizi dusunuyorum.

Üst Alt