Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anksıyete (kaygı bozukluğu) tedavi ile tümüyle iyileşebilir mi?

eser37

Üye
Konular
63
Reaksiyonlar
0
arkadaslar 4 ay once bana anksıyete (kaygı bozuklugu ) teshısı kondu bu rahatsızlıga yakalanıp sonra tamamen kurtulan ılacı bırakanlar oldumu? Tsk.

İlaçla desteği tamam da, olay sende biter... Sen bitecek dersen, biter.

Ben onbes senedir bipolarim hic bisey bende bitmedi hala da bitmiyor buna nedemeli

öğrenmişler olay sende biter diye adamların umurunda değil tabi. el elin rahatsızlığına Türkü söyleyerek post kasar :D

Anksiyete(Kaygı Bozukluğu)...Bende de yıllardrı var,tedavi sürecimde lustral 50mg kullandım ilk sıralar bayağı iyi gelmişti yaklaşık 3 yıl kullandım ama %100 iyileşmedim ara ara panik atak depresyon ile birlikte aynı anda nöbet geçirir gibi anksiyete ye giriyorum,Lustral %60-70 iyi geldi ama tam değil...Cipralex fayda etmedi...Bu anksiyete yüzünden bırakın araba sürmeyi ehliyet almaya bile korkuyorum,sürekli evham, korku hali,telaş, iç sıkıntısı vs...Çekilecek dert değil...

Bende de vardı 5-6 yıl önce, 6 ay efexsor sabah 50 mg. Gece laroksil 10 mg içtim. İyileştim çok şükür. Ve sürekli kendi kendime bu ilaçlar dan kurtulurum ben daha güçlüyum diye telkinde bulundum.

Ben hala doktora gitmedim ama o ilaçlardan kullanmak istemiyorum :)

Üst Alt