Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anksiyetenin özel güvenlik görevine etkisi nedir?

Avgun20

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben özel güvenlik görevlisi olarak çalışıyorken güvenlik amiri tarafından darp edildim ve bu durum iş kazası ve darp raporu ile kabul gördü.Bu olay olmadan yaklaşım 8 ay boyunca hakaret ve iş tehditlerine maruz kaldım.şikayetçi oldum ve mahkemem devam ediyor.Ayrica psikiyatriye gittim anksiyete tanısı konuldu.iş kazası ve anksiyete den iş goremezlik alabilir miyim ve asıl sorum şu : şu an kamuda güvenlik görevlisi olarak çalışıyorum is goremezlik için bi oran veriliyormuş bu oran yüzde kaç çıkar ve verilen oran şu an ki işimde bana olumsuzlukları ne olur yardımınız için teşekkür ederim..

Avgun20

Eveti eğer kalıcı olarak %10 ve üzeri işgücü kaybına yol açmışsa bu durum, sürekli iş göremezlik geliri bağlanır. İş kazası mahiyetinde sg k'ya bildirim yapıldı mı?

Bu durum çok ileri düzeye taşınmadığı sürece, yani hastalığınız görevinizi yapmaya mani olmadığı sürece, işyerinde hastalığınızdan kaynaklı vukuat yaşamadığınız sürece, çalışma yaşamınıza bir etkisi olmaz.

Teşekkür ederim ilginiz için peki güvenlik sertifikası iptal olur gibi duyumlar alıyorum iptal olması söz konusu olur mu

Avgun20

Hayır, önemli olan görevini yapamaz durumda olup olmadığınızdır.

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Üst Alt