Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anneme aşırı düşkünlüğümün hastalığımla bir ilgisi var mı?

Konular
30
Reaksiyonlar
22
Merhaba ben 20 yasindayim küçüklükten beri hep anneme aşırı düşkündüm ergenlikte aramız biraz açıldı ama hastalığa yakalandiktan sonra tekrar küçüklüğüme dönmüş gibiyim annemi yarım saat görmesem sarılmasam moralim bozuluyor kötü hissediyorum hastalıkla bu davranımlarımın ilgisi var mı onu anlamaya çalışıyorum sizler neler düşünüyorsunuz ya da deneyimleriniz neler?

Var ilaçlardan bende öyle oldum. 35 yaşımdan sonra öyle oldum.

İlaç kullanmadan önce böyle bişe yoktu.

valla bende çocukken ilkokul çağlarındaylen öyleydim şimdi nisbeten biraz daha aştım bu durumu ama bende epilepsi var annem yaşlandı yarın birgün birşey olsa halimiz ne olur bize kim bakar diye düşünüp üzülüyorum.
bazen bizim sonumuz da mehmet akif in oğlu gibi oğlacak diye korkuyorum üstad mehmet akif in 3 kızı 1 oğlu varmış üstad vefat ettikten sonra oğlu sokaklara alkole uyuşturucuya düşmüş sonunda bir kamyon kasasında vefat etmiş gitmiş öyle bir adamın oğluna bunları yaşatan hayat biz neler eder neler....

ben babamı kaybedeceğim korkusuyla yaşıyorum annem yok babam bakıyor bana

İlaçlarla ilgisi varmı bilmiyorum. İnsanın en yakınında annesi ve babası var. Ama anneler ile insanın bagı başkadır. Merhametlidir sonsuz koşulsuz sevgisi ve her zaman ilgisi anne yüregi başkadır. Uzun zamandır aynı ortamı paylaştıgınız için olabilir. @ozmuşlu bazı durumlar bizim kontrolümüz dışında engelli olmak gibi saglıklı insanlarda belli zaman sonra hastalıklarla ugraşıyor. Zaman zaman insan bu tür şeyleri düşünüyor
Dua etmek kendimize ailemize allah annemize babamıza uzun ve sağlıklı ömür versin...

@Ahmet T,
Başınız sağolsun hocam

@ozmuşlu,
Bazı şeylerin bilincinde olmak ondan gelecek zararlardan korumak için etkilidir diye düşünüyorum hocam

Sürekli öpesim geliyor kucağından ayrılmak istemiyorum ya anneme bir şey olutsa diye düşünüyorum çok korkuyorum evden ayrilırsa 30 dakikada bir arıyorum

@xdedahii,
Sürekli öpesim geliyor kucağından ayrılmak istemiyorum ya anneme bir şey olutsa diye düşünüyorum çok korkuyorum evden ayrilırsa 30 dakikada bir arıyorum

@Althusserian Marxist, ilaçlardan oluyor. Bende de başladı. Sürekli yanımda olsun istiyorum. Şevket ihtiyacı hissediyorum. İlaçlardan dolayı herhalde.

herkese selamlar bu dünyada yaşama gayelerimiz unutulmasın ki sınanmaktır. ALLAH kullarını iki şekilde sınar biri celal diğeri cemal sıfatı malum sınavları geçenleri diğer sınava tabi tutuyor sabretmek dua etmek gerekli ALLAH tüm islam aleminin ahir ve ahiretimizi hayırlı eylesin inşallah amin

Üst Alt