Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Annemin üstüne araba alınırsa bakım aylığı yada 2022 kesilir mi?

Konular
11
Reaksiyonlar
0
iyi akşamlar,bende 2022 yasasından yararlanıyorum, ve annemde bakmakla yükümlü olduğu ben için bakım parası alıyor
sorum şudur: ailem 2. el bize uygun bir araba almak istiyor, beni istediğim yere götürmeleri için ve büyük ihtimalle araba annemin üzerine olacak. bu durumda annemin aldığı bakım aylığına ve benim aldığım 2022 ye zarar gelir mi?
açık bir şekilde beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. yada prosedür nedir?
şimdiden teşekkür ederim....

evet

ticari olmadıgı sürece sorun olmaz gibime geliyor

hayır aslaaaaa ticari amaçlı değil,lütfen soruma net bir cevap??????

demekki cevap verecek bir Allahın kulu yokmuş burda!!!!sohbet odasıyla ilgili bir yorum yada kavga etmeye yarayacak bişey yazsaydım herkes koşa koşa cevap verirdi,site yöneticimiz bülent bey sizden bir cevap bekliyorum sorumla ilgili lütfen?çünkü biraz acil yardım edermisiniz

2. el bir araç alınması ne 2022 maşının ne de evde bakım maaşının kesilmesine neden olmaz. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

ben çok teşekkür ederim sayın bülent bey iyi akşamlar

Üst Alt