Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

APS ile gönderilen yeşilkart kaç günde gelir?

azizkanmaz

Aktif Üye
Konular
156
Reaksiyonlar
0
Aps ile gönderilen yeşilkart kaç gün sürer cuma günü ankaradan göndermiş ş.urfaya pazartesi yetişirmi acaba bilen varmı lütfen yardım acilen

geçen cuma günü mü ankaradan şanlıurfaya gönderilmiş. eğer benim anladığım gibiyse varması gerekiyordur. çünkü aps (acil posta servis demektir. varması gerekiyor.. sana gönderenler den aps numaranı alıp internet yoluyla takibini yapabilirsin..

bu cuma göndermişler yani bugün
yani pazartesi günü benim elime geçerse çok güzzel olur çünkü çok acilen lazım
çünkü salı günü yeşilkartla yatış yapmam lazım

bugün göndermiş yani pazartesi almam kesinmi

eğer bugün gönderdiyseler bir sorun çıkmazsa çarşamba en kötü perşembe günü varması gerekiyor. her ihtimale karşıdan sana gönderenlerden aps takip numarasını al..

gönderenlerde ricada bulunsaydın sana en hızlı kargo ile gönderselerdi daha iyi olurdu. p.tesi kesin elinde olurdu.

bülent abi çok üzgünüm p.tesi kesinlikle olmaz..

Çok uzun zamandır PTT ile evrak gelmedi bana, ama kargonun 1 günde geldiği yere ptt 5 günde giderse, aman ki aman! :)

oturanboğa abi bize de bir şey gelmiyor ama şirkette muhaberat elemanı olunca anlamak- bilmek zorunda kalıyorsun :))) onun için diyorum ya keşke kargo ile göndermelerini söyleseydi..

ya tam olarak anlamadım net cevap alamadım

neyi anlayamadın onu sor. diyorum ki aps olduğu için posta yoluyla gelecek. posta yoluyala çarşamba en geç perşembe elinde olur. keşke yurtiçi kargo ile göndermelerini söyleseydin. p.tesi kesin elinde olurdu diyorum.

şimdi anladın mı?

tşkler..

Üst Alt