Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Araba almak istiyorum. Ama yurt içinden mi yoksa dışından mı alsam kararsızım..? [Soru]

musty35

Aktif Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
3
ben sağ bacağımdan ozurlyum. raporum %45 . 0 araba alıcak kadar param yok. acaba burdan herhangı bır 2 .el otomatık vıteslı arabamı alsam, yoksa dışarıdan mı 2.el araba getırtsem, yanı aracıya verılecek para felan aynı yere mı gelır malıyet olarak?
ve de arabayı gormeden ne kadar mantıklı olur ve ordangelen arabalar tesıısatlımı gelıyor .ayrıca burdan alırsam sağ bacagım kısa olduğu için nasıl bı tessısat yaptıramm gerek ve bunu İZMİRDE yapabılecek bırı yer var mı ,
dışarıdan 2.el getırtmış veya burda boyle bır tesısat yaptırmış arkadasların yardımını beklıyorum tesekkurler....

musty35,
bende izmirdeyim ve 2.el normal bir araç aldım benimde sağ ayağımda kısalık var.Buna göre sol tarafa ilave gaz pedalı yaptırdım.Tescil ettirdim şu an kullanıyorum.

2.el bir aracı aldıktan sonra bir takipçiyle anlaş 300-400 ytl aldı benden.(plaka ,vize ve makine mühendizleri odasından proje çizimi dahil).Takipçinin yönlendiridiği Karabağlarda Zeki ustaya gittim 180 ytl ona verdim.Böylece aracı üzerime tescil ettirdik.

Yurtdışına çok ama çok güvendiğin biri olmadan kendi başına girme derim.Ben bir firma ile anlaşmıştım aracı getirdiler kliması çalışmıyordu diğerinin kilometresi 80.000 derken 208.000 çıktı.Allah'tan para vermemiştim.Bundan sonra zaten 2.el piyasasına girip normal bir araç almaya karar verdim.

cevabın için çok tesekkur ederım .
bende 2el. bı otomatık duşünüyodum zaten ama bu soltarafa gaz pedalını nasıl yaptıırıcam ben 1.sanayıye cok yakınım ataturk stadının ordakı o cıvarlarda bıldığın bırı varmı bu işi yapıcak ve muhendıs falan nasıl bulucam cevabın için tekrar tesekkurler.

tertibatı Karabağlarda Zeki ustaya yaptırdım.Telefonu 2531888.Başka bir yer bilmiyorum.Diğer işlemleri bana sorarsan bir takipçiye ver.İstemezsen bayraklıda makine mühendisleri odası sen kendin gidip bilgi alabilirsin.

sevgili dostlar, bende sağ bacağımdan engelliyim. Bu otomatik araba alımında gaz pedalını sadece sol tarafa aldığın zaman yeterli oluyormu, yani tadilat yerine geçiyor sanırım. Tescili yapılırken projede falan yeterli görülüyor yani.

Üst Alt