Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Arkadaşlar 2022 maaşınızı ne kadar olarak aldınız? [Soru]

hemofili

Üye
Konular
25
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar 2022 maaşınızı ne kadar olarak aldınız merak ettim yoksa ptt tekrar herhangi bir kesinti yaptımı 2022 maaşlarına ne kadar artış olmuş bilgilendiriseniz sevinirim

Sakatlık oranı %70 ve üzeri olanlar 808 YTL maaş aldılar PTT kesinti yapmadı.Sakatlık oranı %70 ve üzarinde olanlar önceki maaşlarında 770 YTL alıyorlardı son alınan maaşta 38 YTL lik bir artış olmuş vatana millete hayırlı olsun. :)

Not: PTT nin 2022 maaşların da kesinti yapmamasın da sitemizin yapmış olduğu kampanyanın büyük rolü olduğunu düşünüyorum...

yani o kadar dilekçe yazdık engelliler biz türkiyede pilot bi site kampanyaları ses getiriyor netcede getirdi teşekkürler engelliler.biz.

maaş derken aylık mı 3 aylık mı ? bu miktar

selam ben 02.11.2006 tarihinde 2022 maaşına başvurmuştum acaba ben nekadar birikmiş para alırım bana bilgi verirseniz senvinirim

Sakatlık oranı %40 ile %69 arası olanlar üç ayda 530 ytl sakatlık oranı %70 ve üzeri olanlar 800 ytl alıyorlar buna göre hesapla ortalama bir rakam çıkar...

35 ytl zam yapılmış komediye bak erdoğan efendi seçimler yaklaşıyo pamuk eller cebe :D

Ben evde ödeme talimatı verdim 8 eylülde yani bugün maaşım gelmesi lazım
benim bilmek istediğim eve gelmesini hiç beklemesem şimdi ptt ye gitsem çekebilirmiyim yoksa evde ödeme talimatı verdim diye gelene kadar beklemek zorundamyım ptt ye gitsem parayı çekemezmiyim

Arkadaşlar maaşım şimdi eve geldi 808 ytl aldım postacıdanda biraz bilgi almaya çalıştım
kendi soruma kendim cevap vereyim bağri :)
maaşların eve gecikmesi o semtteki yoğunluğa bağlıymış yani gecikse bile en fazla 2-3 gün gecikirmiş ben şaslımışımki tam günüde geldi :)
eve gelmesini beklemeden direk ptt ye gitsende çekemezmişsin ama postacı eve gelipte evde bulamadığı taktirde postaneye bırakıyormuş işte ozaman potaneden çekebiliyormuşsunuz
Hadi darısı başınıza

Verdiğin bilgiler için teşekküğrlerpc_murti,aylıkların evde ödenmesi durumun da aylık lardan kesinti olup olmayacağını merak ediyordum verdiğin bilgiye göre hiç bir kesinti olmuyor merakımı gidermiş oldun tekrar teşekkürler.:)

benim kardeşim a tipik psikoz yüzde yetmiş raporu vardı 3 aylık olarak aldığı maaş bu eylül den itibaren 800 ytl olmuş bilginize

Üst Alt