Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Artan iş görmezlik oranından doğan alacakların geriye dönük alınması?

seboddsd

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar benim öğrenmek istediğim 2006 mart ayında iş kazası geçirdim kolum silindirlere sıkıştı %14 iş göremezlik geliri bağlandı 2011 yılında isyerine dava açtım benim raporuma itiraz ettiler yüksek diye adlı tıpta2015 yılında raporum %29 çıktı ben ssk ya dava açtım raporuma göre maaşımın yeniden belirlenmesi ve geriye dönük maaşlarının toplu olarak verilmesi için davayı 2018 yılında kazandım maaşım 220 TL den 560tl ye yükseldi ama geriye dönük ödeme yapmadılar bende geriye dönük maaşlarımın toplu olarak verilmesi için tekrar dava açtım geriye dönük ödeme alabilirmiyim birde 2008 den önce %25 üstü raporlarda alt gelir uygulama sı varmış bundan yararlanabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim

seboddsd

Madem işgücü kaybını düşük hesapladıklarına hükmedilmiş ve sürekli iş göremezlik geliri yükseltilmişse, bence geçmişe dönük maaş farklarının ödenmesi de mahkeme süreci sonunda gerçekleşir.

Alt gelir konusunu bilmiyorum

Üst Alt