Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Artık tabi o sıralar geceleri görmekte zorlanıyorum... [O an]

Mmbalcı

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Belki uzun olacak ama biraz olsun içim rahatlar diye düşündüğüm için yazıyorum şimdiden teşekkürler.

İlkokulda göz taraması oldum ve anneme göz doktoruna gitmem gerektiğini söylediler neyse miyop gözlük filan derken bir anda Çapa da buldum kendimi lise zamanlarım okuldan ziyade hastane olmuştu. Bir rahatsızlık var ama ne olduğunu bulamıyorlar belimden kaç kere şu aldılar türlü türlü filmler tanılar doktorlar nöroloji ve göz arasında mahvoldum en son acil ameliyat olmam gerektiğini beyinde tümör olduğunu ameliyatın çok riskli olduğunu yüzüme karşı söylediler yıkılmıştım daha 14 15 yaşındayım anlamlandıramıyorum filan çok zordu. Sonra Allah karşıma birisini çıkardı başka bir doktor önerdi oraya git o kesin bişey söyler dedi tabi hemen doktoru bul randevu al vs baya baktı inceledi görmemde sıkıntı var evet ama başımda olan şey migrenmiş sadece tekrar dünya aydınlanmıştı çocukluğumu bir anda geri kazanmıştım. Üniversiteye başladım muayene oluyorum belli periyotlarda görmem de sıkıntı yok küçük numaraları miyop ama sonra görme de daralma var dedi önemli değildir dedim ehliyetimi aldım üniversitemi bitirdim işe başlayacağım artık tabi o sıralar geceleri görmekte zorlanıyorum bir kaç kez merdivenden düştüm sonra tekrar hastane yolları görme alanım iyice daralmış ve sadece gözümün önünü görebiliyormuşum evet dışardan bakınca normal insanlardan farkım yok ama yaşadığım o kdar sıkıntı var ki kimse bilmiyor durumu bişey olduğunda (gözlerim renkli) ne güzel gözlerin var vs iltifatta bulunuyorlar ama bu benim Can'ımı kat kat yakıyor şimdi ise eve kapandım tek başıma dışarı çıkmaya cesaretim yok rahatsızlığımın tedavisi yok neden dolayı olduğununda bir açıklaması yok son olaylar daha çok yeni olduğu için biraz fazla isyanlar davranıyorum ama inşalalh bende pozitif bakabilirim tekrar hayata dört elle sarılabilirim
Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşalalh

İsyana dalma kardeşim görüyorsun zaten geçer nasipse bende takıntı hastasıyım korkunç bir hastalık ama Allaha siginiyorum

Çok geçmiş olsun.şimdi nasılsın?Benimde görme kaybım var anlıyorum.üstelik bir göz kapağım düşük.görememem ayrı canımı yakıyor, görüntü olarak düşük kapak başka canımı yakıyor...ne bileyim ?hayat işte.

Çok geçmiş olsun. Bende felçliyim sol kolum tutmuyor dışarı çıkmak işkence oluyor benim için.

Üst Alt