Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Atipik Psikoz hastasıyım. 2022 başvurum 7 aydır sonuçlanmadı. Ne yapabilirim?

medina

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba, atipik psikoz ve %80 oranlı iş göremez raporum var. 2022 Maaşı bağlanması için 7 ay önce başvurdum. Henüz bir sonuç olmadığı gibi, miktarı konusunda bir bilgide edinemedim. Bu konularda bilgi verebilirseniz sevinirim.

İlgili adresten giriş yapamıyorum. TC kimlik no ve cuzdan no girdiğimde sayfada hata oluşuyor ve bir sonuç görüntülenmiyor.

hata: java.lang.Exception: Hata oluştu! java.lang.NullPointerException

Sanırım henüz kayıt olmadığı için!!

Aynı zamanda
http://saglik.ssk.gov.tr/IsgoremezlikTeyit/kontrol.faces
bu adresten de kontrol ediyorum fakat bir " kayıt bulunmadı" deniyor.

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Fakat bilgisayarımda bir sorun olmadığından eminim çünkü aynı bilgisayarda 4 farklı tarayıcıda denediğim sayfanın aynı hatalar verdiğini gözlemledim. Kayıt olmadığı için dedim, sanırım henüz sisteme kaydım girmemiş. Bu nedenle sayfada "kayıt bulunamadı" erine böylesi bir hata ile karşılaşıyorum.

Kayıt bulunamadı diyorsa, evet, o bi hata mesajı değildir, demek ki başvuru yaptığınız kaymakamlık evrakları sgk'ya göndermemiş...

Başvuru yaptığınız yere gidip başvurunuzun hangi aşamada olduğunu sormalısınız

İlginize teşekkür ederim. Önceki gün yaptığım başvurudaKaymakamlık ve Mal müdürlüğü evrakların Ankaraya gönderildiğini kaydımın yapıldığının kontrolünüde benim vermiş olduğum linkten yapabileceğimi söylediler. Şu anda o linkte çalışmıyor.

başvurunuzun akıbeti için yazışmayı yaptığınız kuruma bir tekid dilekçesi yazın.başvurunuzu ... tarihinde yaptığınızı , halen bir cevap alamadığınızı , başvurunun akibetinin ne olduğunu dilekçenizde sorun.yazışmaları mutlaka ve mutlaka iadeli taahhütlü veyahut aps ile yapın ve ptt den size verilen makbuzu kaybetmeyin.saygılar

Üst Alt