Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ayak parmak kopmasına, iş gücü kayıp oranı yüzde kaçtır?

efeegeutku

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
selamun aleykum arkadaşlar ben iş kazası sonucu sağ ayak parmaklarımdan 4 tanesini kökünden ampute oldu serçe parmak hariç acaba ben ne kadar iş gücü kaybı alırım cvp larsanız sevinirim

çok teşekkür ederim kardeş izlemem gereken yol ne mümkünse yazabilirmisin?

benim tanıdık birisi 5 ayak parmak kesiliyor ama iş kazası oldu işyerinde malülen emekli oldu işyerine dava açtı tazminatını da aldı.

kardeş raporu kaçtı nasıl malulen emekli oldu izledigi yol neydi yardımcı olun lütfen

efee
rapor oranını bilmiyorum onun iş kazası tamamen hata iş yerinde ölebilirdi de mahkeme iş yerini hatalı buldu ondanda malülen emekli olabilirmi bilemem.

Arkadaşlar 13.1oran aldim ne kadar maaş baglanir bilgisi olan varmi kaza 2 sene once oldu ozamanki asgari ucretten yatiyodu maaş

Forumdaki iş kaybı oranları ile ilgili konuları okudukça sinirleniyorum garip garip oranlar ve giderek aşağı çekiliyor anladığım kadarıyla bende iş kazası geçirdim sol ayağım tarsallarda ampute oldu sgk %19.2 oran vermiş dosya hala denetleme kurulunda müfettiş bey teşrif edecek vesaire ne olacak bu memleketin hali..

%19,2 120-150 tl bir maaş bağlıyorlarmış bu ülkede 150 tl maaşın anlamı nedir biri bana anlatsın.

Merhaba ben iş kazası geçirdim ve sag ayak 5 parmagımda kesildi verilen oran yüzde 16

Üst Alt